Product Information Management (PIM)

Pomagamy firmom porządkować informacje produktowe wdrażając PIM.

Sposób prezentowania informacji produktowych w sklepie internetowym, platformie B2B, aplikacji mobilnej, kiosku zakupowym, systemie POS, czy materiałach drukowanych jest zróżnicowany. Zagregowanie i uporządkowanie tych danych to kluczowy element skutecznej Strategii Omnichannel.

Wesprzemy Twoją firmę we wprowadzaniu standaryzacji informacji produktowych. Opracujemy modele danych i wdrożymy PIM dla zwiększenia skuteczności w zarządzaniu informacjami, wykorzystywaniu ich w różnych kanałach sprzedaży i komunikacji. Zintegrujemy PIM z dowolnymi systemami i usługami informatycznymi. Posiadamy doświadczenie w pracy z różnymi modelami infrastruktury, wdrażamy i utrzymujemy PIM obsługujące kilka milionów indeksów produktów.

 

Pomagamy firmom porządkować informacje produktowe wdrażając PIM.

  1. Podczas warsztatów zdefiniujemy cele i zadania dla PIM w Twojej firmie. Zdiagnozujemy ograniczenia, które obniżają wydajność pracy z produktami, potrzeby użytkowników oraz wymagania funkcjonalne aplikacji.

  2. Stworzymy spójny model produktowy, który będzie jednocześnie formatem wyjściowym danych o produktach prezentowanych w różnych kanałach sprzedaży.

  3. Przygotujemy środowisko aplikacji PIM w oparciu o wybraną infrastrukturę (np. AWS), konfigurując platformę i uruchamiając jej podstawową wersję, którą zasilimy danymi produktowymi.

  4. Rozwiniemy kod aplikacji o dodatkowe moduły (np. Web2Print) i funkcje, wykonamy integracje z zewnętrznymi systemami i przetestujemy poprawność działania.

Stosujemy technologie open-source sprawdzone na globalnych rynkach.

W realizacji projektów PIM wykorzystujemy Pimcore, który jest wiodącym oprogramowaniem na rynku systemów zarządzania danymi produktowymi. Napisany w nowoczesnej technologii, z przejrzystą architekturą umożliwiającą wkomponowanie systemu najbardziej nawet złożone ekosystemy techniczne przedsiębiorstw, z wydajnym API pozwalającym na wymianę danych z różnorodnymi aplikacjami i źródłami danych. Posiadamy doświadczenie we wdrożeniach PIM obsługujących ponad 3 mln indeksów produktów zapewniając płynną funkcjonalność i wydajność.

 

Jesteśmy także srebrnym partnerem firmy Pimcore i należymy do programu partnerskiego Pimcore Solution.

 

Widzisz potrzebę wdrożenia PIM w swojej firmie w celu uporządkowania informacji produktowych?

tomaszgutkowski-grupaunity
Tomasz Gutkowski

Business Development Director

Porozmawiajmy o współpracy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, w tym do profilowania, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu. więcej

Akceptuj