Tworzymy, utrzymujemy i rozwijamy krytyczne systemy biznesu.

Rozwiniemy i będziemy utrzymywać kluczowe systemy w Twojej organizacji. Zaprojektujemy przemyślaną architekturę aplikacji w oparciu o metodykę pracy DevOps, pozwalającą na bezpieczny rozwój i działanie systemu.  

Przeprowadzimy zmiany funkcjonalne,  zadbamy o wydajność i bezpieczeństwo. Zapewnimy SLA na poziomie, którego potrzebujesz, dobierzemy odpowiednią Architekturę Systemu, sposób utrzymania i testów. Dzięki bieżącemu monitoringowi wykryjemy nieprawidłowości i zapobiegniemy awariom. Będziemy systematycznie aktualizować lub wymieniać przestarzałe komponenty systemu.

Tworzymy, utrzymujemy i rozwijamy krytyczne systemy biznesu.

  1. W fazie projektowania określimy poziom SLA dla warstwy serwerowej i systemów operacyjnych, poziomu jakości aplikacji oraz czasów reakcji na zmiany.

  2. Uruchomimy usługę po wdrożeniu produkcyjnym systemu zbudowanego przez nas lub przejmiemy system innego dostawcy, zapewniając ciągłość działania.

  3. Przejdziemy do etapu rozwijania systemu. Będziemy na bieżąco dopasowywać system i metodykę pracy do dynamicznego otoczenia biznesowego oraz pojawiających się nowych rozwiązań technologicznych.

Technologie się zmieniają. Metodyka ich doboru nie.

Poszukujesz partnera, który rozwinie i utrzyma kluczowe systemy w Twojej organizacji?

Sebastian
Sebastian Błaszkiewicz

Sales Director

Porozmawiajmy o współpracy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, w tym do profilowania, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu. więcej

Akceptuj