TEAM LEASING

Team Leasing – zrealizuj swój projekt IT z naszą pomocą! Wynajem zespołów specjalistów - doskonałe rozwiązanie dla klientów, potrzebujących szybkiego i skutecznego wsparcia we wdrożeniach rozwiań IT. Niezależnie od tego, czy planujesz realizację nowego projektu, czy potrzebujesz przyspieszenia tempa prac w obecnym projekcie – wsparcie doświadczonego, zgranego zespołu specjalistów będzie dla Ciebie dobrym wyborem!

Profesjonalne podejście

Skorzystaj z naszego doświadczenia.

Ponad 150 specjalistów IT

20 lat na rynku rozwiązań IT

Ponad 500 projektów

Zgrane zespoły specjalistów

Wymagające wdrożenia

Managed Services

Zespół doświadczonych specjalistów

Nasze zespoły mają doświadczenie w realizacji projektów w zwinnych metodykach zarządzania takich, jak Agile PM oraz SCRUM, czy Kanban. W przypadku konieczności pracy w metodykach kaskadowych, jesteśmy także w stanie zaoferować uzupełnienie zespołów o PMów i Analityków.

 

Nasze zespoły składają się z:

  • Developerów PHP, .NET, JAVA, WEB, FULL STACK
  • Specjalistów QA
  • Architektów Systemów
  • Architektów Integracji
  • Analityków

Współpracując z nami zyskujesz

Sprawdź jakie korzyści przyniesie współpraca na zasadach team leasingu.

Zespoł

Współpracujesz z kompletnym, doświadczonym i zgranym zespołem specjalistów, posiadającym leadera.

Współpraca

Nasze zespoły potrafią doskonale ze sobą współpracować, nie musisz poświęcać czasu na budowanie zrozumienia wśród przypadkowo zebranych ekspertów.

Kompetencje

Dbamy o dobrą atmosferę pracy i stały rozwój kompetencji członków zespołu, aby móc zaoferować Ci najlepsze rozwiązania technologiczne.

Czas

Podstawą naszej działalności są ludzie znający technologie i metodyki, a ponadto chcący i umiejący współpracować, mający proaktywne postawy.

Oszczędności

Nie inwestujesz w utrzymanie specjalistów, zakup sprzętu i oprogramowania, szkolenia, czy kwestie administracyjne.

Infrastruktura

Masz pewność, że korzystamy z najlepszych technologii i pracujemy na najskuteczniejszych narzędziach dla developerów, używając najbardziej aktualnych frameworków i bibliotek.

Naszymi klientami są znane polskie i zagraniczne marki

Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu w realizacji dużych i skomplikowanych projektów doskonale zrozumieniemy potrzeby biznesowe naszych Klientów.

Opinie klientów

Zobacz wszystkie

OPOWIEDZ NAM O SWOIM PROJEKCIE

Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak możemy wesprzeć Twój biznes. Zaproponujemy najbardziej odpowiadającą formę kontaktu, aby omówić Twoje potrzeby (spotkanie w siedzibie Twojej firmy lub w naszym biurze, rozmowa telefoniczna, wideokonferencja).
Pola oznaczone * są wymagane.

Szymon Kosydor

Dyrektor Działu Realizacji IT

szymon.kosydor@unity.pl