SOFTWARE DEVELOPMENT

Naszą specjalizacją jest tworzenie rozwiązań portalowych, integracyjnych i dedykowanych JAVA lub .NET. Posiadamy doświadczone zespoły potrafiące zarówno stworzyć jak i stabilnie i długofalowo rozwijać software.

Zawsze rozumieć nowe technologie i wprowadzać tam naszych klientów

Wierzymy, że skupiając się na potrzebach klienta poprzez propozycję dopasowanych rozwiązań i metodyki pracy realizujemy projekty dające korzyści i satysfakcję wszystkim uczestnikom projektu.

Zrozumienie potrzeb klienta

Mając praktykę w pracy z korporacjami i startupami potrafimy zrozumieć potrzeby różnych organizacji i uczestników projektów.  

Długotrwałe partnerstwo

Najczęściej realizujemy projekty o zakładanym długim czasie życia i rozwoju. Dla klienta jesteśmy partnerem technologicznym w jego procesie digitalizacji.

Doskonałość technologiczna

Technologia jest naszą pasją i podstawą oczekiwań klientów, dlatego jest ona dla nas obszarem ciągłego doskonalenia. 

Eksperckie zespoły

Podstawą naszej działalności są ludzie znający technologie i metodyki, a ponadto chcący i umiejący współpracować, mający proaktywne postawy.

Sprawdzona metodyka

Duża zmienność otoczenia wymaga od nas szybkiego działania i krótkiego okresu time2market przy jednoczesnym utrzymaniu wysokiego bezpieczeństwa rozwiązań.

Szybkość w działaniu

Możemy być twoim partnerem działającym zwinnie i szybko. W świecie gdzie innowacja i zmiana następują coraz szybciej.

Nasze zespoły są stałe - razem realizują kolejne projekty

Twój projekt trafi do kompletnego, doświadczonego i gotowego do działania zespołu. Szkolimy naszych specjalistów także z zakresu komunikacji i metodycznego podejścia do innowacji technikami zwinnymi. Retencja pracowników w spółkach Grupy Unity znacznie przewyższa średnią rynkową. Dzięki temu możemy dbać o rozwój kompetencji, a nasi deweloperzy stają się ekspertami w swoich dziedzinach.

 

Satysfakcja z pracy jest dla nas wszystkich bardzo ważna. Dlatego angażujemy się w projekty tak, aby miały jak najlepszy efekt dla Twojej organizacji - tylko wtedy możemy być dumni z naszej pracy. Jeżeli w trakcie analizy projektu dojdziemy do wniosku, że projekt powinien być przedefiniowany powiemy Ci o tym. Chcemy realizować tylko projekty w sukces których, sami wierzymy.

Doskonałość metodyk

Stosujemy metodyki DevOps wszędzie tam, gdzie realizowany projekt ma być stale rozwijany i funkcjonować minimum kilka lat. Dzięki temu zapewniamy stabilne i szybko modyfikowalne rozwiązania. W zakresie metodyk prowadzenia projektu  bazujemy na Agile PM (DSDM), a w zarządzaniu pracą i zadaniami w zespołach developerskich na zasadach Scrum’a i Kanbana.

Naszymi klientami są znane polskie i zagraniczne marki

Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu w realizacji dużych i skomplikowanych projektów doskonale zrozumieniemy potrzeby biznesowe naszych Klientów.

Opinie klientów

Zobacz wszystkie

OPOWIEDZ NAM O SWOIM PROJEKCIE

Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak możemy wesprzeć Twój biznes. Zaproponujemy najbardziej odpowiadającą formę kontaktu, aby omówić Twoje potrzeby (spotkanie w siedzibie Twojej firmy lub w naszym biurze, rozmowa telefoniczna, wideokonferencja).
Pola oznaczone * są wymagane.

Szymon Kosydor

Dyrektor Działu Realizacji IT

szymon.kosydor@unity.pl