INTEGRACJE SYSTEMÓW IT (ESB)

Łączymy systemy IT w spójny i elastyczny ekosystem. Zaufaj szynie danych MuleESB – rozwiązaniu, z którego korzystają światowi liderzy.

Mule ESB to lekka i wydajna szyna usług. Zapewnia bezpieczną i zarządzalną integrację systemów, orkiestrację oraz wykorzystanie zalet API – wszystko w ramach jednego, niezawodnego rozwiązania. Od 2015 roku jesteśmy certyfikowanym partnerem MuleSoft – producenta MuleESB.

Wykorzystaj MuleESB w swojej firmie

ESB jako wzorzec architektoniczny posiada mocno ugruntowaną pozycję na rynku rozwiązań integracyjnych. Jest doskonałym sposobem na modernizację i włączenie do integracji zarówno legacy systemów jak i nowoczesnych rozwiązań typu SaaS. Dzięki rozbudowanej platformie Anypoint, której elementem składowym jest Mule ESB realizujemy nawet najbardziej skomplikowane wdrożenia w modelu hybrydowym (on-premie + cloud).

  • Eliminuje połączenia systemów punkt w punkt i strukturę spaghetti
  • Poprawia komunikację i elastyczność architektury IT
  • Pozwala na szybkie i łatwe wdrażanie nowych systemów i aplikacji
  • Ogranicza wydatki na utrzymanie poszczególnych integracji
  • Pozwala realizować zwinne strategie biznesowe
  • Przygotowuje twoją firmę na rozwój technologiczny

Jak możemy pomóc?

Nasz sukces w integracji systemów odzwierciedla nasze podejście do najlepszych praktyk, znakomitą pracę zespołową i indywidualny talent ludzki. Oto siedem kluczowych elementów każdego projektu, który podejmujemy.

Analiza

Przeprowadzimy analizę i przygotujemy dla ciebie rekomendacje rozwoju architektury IT, określimy zakres prac, oszacujemy koszty i przygotujemy plan wdrożenia.

Architektura

Zaprojektujemy architekturę dopasowaną do twoich indywidualnych potrzeb aktualnych i przyszłych. Przygotujemy prototypy i zapewniamy testowe usługi bez konieczności pisania kodu.

Wdrożenia

Posiadamy doświadczonych i certyfikowanych developerów integracji, którzy gwarantują sukces projektów. Pracujemy w metodykach klasycznych i zwinnych abyś mógł jak najszybciej wykorzystać efekty naszej pracy w swojej firmie.

Szkolenia

Przeszkolimy twój zespół utrzymaniowy i developerski w obszarze projektowanie, wdrażania i utrzymania integracji opartych o ESB. Stworzymy jeden zespół i będziemy wspólnie pracować nad rozwijaniem twojej firmy.

Standardy

Zapewniamy najlepsze praktyki, standardy projektowania i polityki bezpieczeństwa, także jako szablony, które można powielać. Nasze wdrożenia są łatwe w utrzymaniu, test owalne i niezawodne.

Utrzymanie

Dedykowany Project Manager po uruchomieniu produkcyjnym systemu nadal będzie pozostawał z Tobą w stałym kontakcie. Jesteśmy dostępni we wskazanych przez Ciebie dniach i godzinach, również 24/7.

Najlepsze technologie w każdym obszarze

Zdajemy sobie sprawę, że ESB jest zazwyczaj jedynie częścią szerokiego ekosystemu przedsiębiorstwa, dlatego zapewniamy cały szereg technologii uzupełniających. Wybieramy to co najlepsze dla ciebie w danym obszarze:

Naszymi klientami są znane polskie i zagraniczne marki

Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu w realizacji dużych i skomplikowanych projektów doskonale zrozumieniemy potrzeby biznesowe naszych Klientów.

Opinie klientów

Zobacz wszystkie

OPOWIEDZ NAM O SWOIM PROJEKCIE

Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak możemy wesprzeć Twój biznes. Zaproponujemy najbardziej odpowiadającą formę kontaktu, aby omówić Twoje potrzeby (spotkanie w siedzibie Twojej firmy lub w naszym biurze, rozmowa telefoniczna, wideokonferencja).
Pola oznaczone * są wymagane.

Łukasz Rychliński

New Business Developer

lukasz.rychlinski@unity.pl