API MANAGEMENT

W dzisiejszym świecie konkurencja wymaga szybkich decyzji biznesowych. Niezależnie od tego, czy jest to nowa kampania marketingowa, nowy produkt czy tylko jego ulepszenie, nowy portal partnerski czy aplikacja wspomagająca produktywność pracowników, konkurencyjność oparta jest o szybkość działania. Niezbędna jest tu elastyczność. W jaki lepszy sposób ją uzyskać niż dekomponując aplikacje na mikrousługi, które mogą komunikować się za pomocą dobrze zaprojektowanych i efektywnie zarządanych API?

Rozwiązanie dla API

Twórz nowe API, projektuj interfejsy dla istniejących API i zarządzaj efektywnie wszystkimi swoimi API z użyciem pojedynczego rozwiązania. Udostępniaj swoje dane za pośrednictwem API dla urządzeń mobilnych, web aplikacji oraz urządzeń świata IoT w bezpieczny i kontrolowany sposób. Wykorzystaj wartość swoich informacji, wyeliminuj problemy integracji i wyzwól pełną prędkość i zwinność swojej organizacji.

Zarządzanie pełnym cyklem życia API

Rozwiązanie API Managment będące elementem platformy Anypoint MuleSoft wspiera pełen cykl życia API.

Projektowanie

Projektowanie interfejsów w podejściu design-first pozwala na przygotowanie kontraktu API w czytelnej dla ludzi formie, zasymulowanie API (mock), zebranie feedbacku i przesłanie gotowego kontraktu do developerów.

Implementacja

Implementacja API w oparciu o zaprojektowany kontrakt z użyciem gotowych szablonów i connectorów.

Testowanie

Testy jednostkowe wplecione w proces implementacji API oraz pełna automatyzacja procesu wdrożenia.

Zarządzanie

Tworzenie spójnych polityk bezpieczeństwa i zasad dostępu do API, zarządzanie użytkownikami, nakładanie polityk bezpieczeństwa w locie, regulowanie ruchu, zapewnianie SLA, a także monitoring wykorzystania API.

Bezpieczeństwo i zarządzanie API

API Manager jest narzędziem, które pozwala w kilku prostych krokach zarządzać użytkownikami, monitorować i analizować ruch oraz zabezpieczać Twoje API z użyciem gotowych polityk bezpieczeństwa jaki i własnych uszy
tych na miarę. Dzięki rozwiązaniu API Managment możesz:

  • proxować i zabezpieczać ruch do już istniejących lub nowotworzonych API poprzez API Gateway,
  • dodawać i usuwać predefiniowane lub własne polityki bezpieczeństwa bez downtime'u,
  • zapewniać dostęp na określonych poziomach SLA (np. regulować możliwą liczbę wywołań API w czasie),
  • udostępniać API dla pojedynczych klientów jaki i całych grup z użyciem OAuth i SAML,
  • monitorować API i ustawiać powiadomienia dla prób łamania limitów lub zabezpieczeń.

Naszymi klientami są znane polskie i zagraniczne marki

Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu w realizacji dużych i skomplikowanych projektów doskonale zrozumieniemy potrzeby biznesowe naszych Klientów.

Opinie klientów

Zobacz wszystkie

OPOWIEDZ NAM O SWOIM PROJEKCIE

Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak możemy wesprzeć Twój biznes. Zaproponujemy najbardziej odpowiadającą formę kontaktu, aby omówić Twoje potrzeby (spotkanie w siedzibie Twojej firmy lub w naszym biurze, rozmowa telefoniczna, wideokonferencja).
Pola oznaczone * są wymagane.

Łukasz Rychliński

New Business Developer

lukasz.rychlinski@unity.pl