Tworzymy dedykowane systemy tam, gdzie użycie gotowych produktów nie jest wystarczające.

Jesteśmy zaufanym partnerem wdrażania aplikacji dedykowanych. Możesz powierzyć nam zarówno utworzenie całkiem nowego rozwiązania, jak i rozwój oraz usprawnienie już istniejącej części systemu, a także automatyzację procesów. Nasze wdrożenia projektujemy i realizujemy tak, aby były wygodne dla użytkowników oraz dla zespołów IT.

Dbamy o bezpieczeństwo biznesu wybierając popularne i wspierane przez Community frameworki i komponenty, co pozwala nam i Tobie zrealizować projekt w oparciu o optymalne koszty. Dzielimy się wiedzą i dlatego nasi klienci chcą z nami współpracować – nie stosujemy polityki Vendor Lock.

Prowadzimy projekty kompleksowo – od analizy, projektowania i konsultingu, do płynnego przejścia w DevOps. Pracujemy w JIRA z wykorzystaniem adekwatnej metodyki (Scrum’a + Agile PM (DSDM), a w uzasadnionych przypadkach Kanban lub Waterfall).

Tworzymy dedykowane systemy tam, gdzie użycie gotowych produktów nie jest wystarczające.

  1. Sprint 0 – przeanalizujemy potrzeby biznesowe, wymagania funkcjonalne i niefunkcjonalne, określimy wydajności i poziomu jakości, a na koniec – stworzymy koncepcję techniczną.

  2. Sprinty wykonawcze – wchodzimy z realizacją software, szybkim dostarczaniem funkcjonalności w sprintach, testowaniem i szkoleniami dla użytkowników.

  3. W ostatnim etapie przechodzimy w stały proces rozwoju DevOps i pracę w procesie Kanban.

Technologie się zmieniają. Metodyka ich doboru nie.

Poszukujesz partnera do wdrożenia dedykowanych systemów?

Sebastian
Sebastian Błaszkiewicz

Sales Director

Porozmawiajmy o współpracy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, w tym do profilowania, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu. więcej

Akceptuj