Projektujemy i wdrażamy zaawansowane rozwiązania portalowe, łączące atrakcyjną szatę graficzną, przyjazny UX z rozwiniętą logiką biznesową.

Stworzymy rozwiązanie portalowe, realizujące Twoje potrzeby biznesowe, od podstawowych funkcjonalności e-commerce po dostęp do zaawansowanych aplikacji internetowych, systemów płatności oraz integracji z innymi systemami. Mamy doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań otwartych (dostępne dla wszystkich użytkowników) i tych, z ograniczonym dostępem (np. tylko dla pracowników firmy i partnerów). Wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania portalowe, technologie front-endowe oraz narzędzia integracyjne, dzięki czemu jesteśmy w stanie spełnić bardzo wysokie wymagania zarówno techniczne, jak i biznesowe.

Projektujemy i wdrażamy zaawansowane rozwiązania portalowe, łączące atrakcyjną szatę graficzną, przyjazny UX z rozwiniętą logiką biznesową.

  1. Wspólnie zweryfikujemy potrzeby, wychodząc od kwestii biznesowych, kończąc na procesach technicznych.

  2. Zaprojektujemy optymalne rozwiązania biznesowe, technologiczne oraz docelową architekturę IT. Stworzymy roadmapę rozwoju i określimy priorytety działań.

  3. Wdrożymy rozwiązanie, pomożemy w edukacji użytkowników, a następnie wspólnie będziemy pracować nad rozwojem.

Technologie się zmieniają. Metodyka ich doboru nie.

Pracujemy na sprawdzonych technologiach. Tych, które dają elastyczność, przyjmują duże obciążenie i pozwalają na skalowanie rozwiązania.

Poszukujesz partnera, który zaprojektuje i wdroży zaawansowane rozwiązania portalowe w Twojej firmie?

Bartek_fot.AGruszka_www_kwadrat
Bartosz Kolasa

New Business Developer

Porozmawiajmy o współpracy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, w tym do profilowania, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu. więcej

Akceptuj