Tworzymy rozwiązania mobilne dla commerce

Projektujemy, wdrażamy, rozwijamy i utrzymujemy skalowalne aplikacje, które wspierają sprzedaż i konwersję

IKEA
Skillwell and Unity Group - Mobile solutions for commerce
Onnibus
Cabture Mobile Solution
Leroy Merlin
Enterpay Mobile Solution

Wykorzystaj naszą wiedzę i ponad 20-letnie doświadczenie w branży e-commerce

Stwórz długofalową strategię omnichannel

Wdrażamy strategie sprzedaży wielokanałowej dla liderów branży e-commerce. Aplikacja mobilna, którą zbudujemy będzie integralną częścią koncepcji omnichannel, realizującej cele sprzedażowe Twojej firmy. Jeżeli posiadasz już rozwiązanie mobilne, które chcesz jedynie rozwinąć i udoskonalić –  przeniesiemy je do stabilnej aplikacji wieloplatformowej  lub dokonamy jego migracji na nową, skalowalną technologię.

Zbuduj wydajną aplikację mobilną

Projektujemy ścieżki doświadczeń zakupowych, wykorzystując badania i analizy danych. Rozwiązanie, które dla Ciebie stworzymy będzie wyposażone w narzędzia analityczne (Firebase, Google Analytics czy Upsaily). Wesprzemy Twoje decyzje i działania sprzedażowe wiarygodnymi informacjami na temat zachowań Twoich klientów, które przetworzymy na gotowe rekomendacje biznesowe.

Wykorzystaj wewnętrzne procesy biznesowe

Wdrażamy rozwiązania, które pozwalają obsłużyć i efektywnie wykorzystać procesy biznesowe w firmie. Dzięki zwinnemu podejściu, opartemu o kanwę metodologii Agile, szybko dostarczamy rezultaty biznesowe i zaspokajamy potrzeby użytkowników wewnątrz organizacji.

Zadbaj o bezpieczeństwo i stabilność

Zapewniamy wysokie SLA i usługi serwisowe z gwarancją bezpieczeństwa aplikacji 24/7/365. Korzystamy z usług zbudowanych według najwyższych standardów w zakresie prywatności i ochrony danych. Takie podejście pozwala na bezpieczne skalowanie Twojego biznesu z zachowaniem pełnej kontroli.   

Skaluj swój biznes

Budujemy aplikacje cross-platformowe i PWA w oparciu o chmurowe usługi takie jak: AWS Amplify, API Gateway, AWS Lambda, AWS Fargate, AWS Aurora, AWS S3.  Korzystamy również z usług Firebase takich jak: Analytics, Crashlytics, Authentication, Cloud Messaging, App Distribution, Remote Config. Użycie gotowych rozwiązań pozwala na szybkie dostarczanie backendu/API dla aplikacji mobilnych, dając jednocześnie możliwość skalowania wraz rosnącym ruchem oraz wymaganiami biznesowymi. Komponenty takie jak AWS CloudFront znacznie przyspieszają dostarczanie treści dla aplikacji używanych na wielu rynkach lub globalnie.

Rozwijaj firmę z zaufanym partnerem IT

Od ponad 20 lat projektujemy, wdrażamy i utrzymujemy projekty dla liderów branży e-commerce. Działamy zwinne i transparentnie, dzięki czemu masz pełną kontrolę i przejrzyste zasady współpracy między naszymi zespołami. Etapowe podejście do wdrażania inicjatyw biznesowych pozwoli Ci skutecznie osiągać cele w krótkich ramach czasowych. Będziemy Ci towarzyszyć w realizacji projektu, dzieląc się  wiedzą i doświadczeniem na każdym etapie mobilnej podróży – od strategii i planowania, przez UX / UI, rozwój i uruchomienie, aż po utrzymanie i rozwój.

Wykorzystujemy skalowalne technologie mobilne i sprawdzone systemy do zarządzania bazami danych.

Kotlin svg
Flutter
Node js. svg
Java Script

Budujemy długotrwałe relacje biznesowe i silne partnerstwa, aby skutecznie łączyć rozwiązania mobilne ze sprzedażą wielokanałową.

Unity Group is WSO2 partner
Rozwiązania dla e-commerce Kentico
U_symbol_white

Chcesz stworzyć z nami rozwiązanie mobilne uszyte na miarę Twojego biznesu?

Wypełnij formularz – skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48h.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, w tym do profilowania, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu. więcej

Akceptuj