Wdrażamy sprawdzone oprogramowanie współpracy w zespole - SharePoint Online oraz SharePoint 2016.

Jesteśmy ekspertami we wdrażaniu sprawdzonego rozwiązania SharePoint – funkcjonalnego i przyjaznego użytkownikom Intranetu. Intuicyjny design, dynamiczne witryny projektowe, łatwa wymiana informacji oraz wysoka wydajność pozwalają na efektywną współpracę w całej organizacji. Ponadto bezpieczny system przepływu dokumentów i plików oparty o dodatek Nintex Workflow, umożliwia szybkie i sprawne odwzorowanie wewnętrznych procesów. Pracę zespołową ułatwia dostępność narzędzia na urządzeniach mobilnych i sprawna integracja z innymi systemami funkcjonującymi w środowisku cyfrowym.

Wdrażamy sprawdzone oprogramowanie współpracy w zespole - SharePoint Online oraz SharePoint 2016.

  1. Przeanalizujemy aktualne procesy komunikacji i współpracy w Twojej organizacji.

  2. Wybierzemy jedną z dwóch wersji intranetu – SharePoint2016 lub chmurowe rozwiązanie SharePoint Online.

  3. Porównamy potrzeby Twojej organizacji z naszym eksperckim produktem Intranet Unity i zdecydujemy, czy ewentualne zmiany oprzemy o standardowe mechanizmy SharePoint czy stworzymy rozwiązanie dedykowane, realizujące specyficzne funkcjonalności, niedostępne w standardowej wersji tej platformy.

Technologie się zmieniają. Metodyka ich doboru nie.

Widzisz potrzebę i potencjał wdrożenia rozwiązania SharePoint?

Bartek_fot.AGruszka_www_kwadrat
Bartosz Kolasa

New Business Developer

Porozmawiajmy o współpracy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, w tym do profilowania, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu. więcej

Akceptuj