Rozwiązania mobilne

Projektujemy skalowalne aplikacje, które realizują biznesowe cele naszych klientów.

Jesteśmy ekspertami w tworzeniu intuicyjnych rozwiązań mobilnych. Wspieramy naszych klientów na każdym etapie – od koncepcji, przez projekt, wdrożenie, po utrzymanie i rozwój aplikacji. W procesie realizacji sięgamy po innowacyjne technologie, które pozwalają na tworzenie wydajnych i skalowalnych rozwiązań, gotowych na kolejne wyzwania biznesowe. 

unity group rozwiązania mobilne

Zapewniamy wysoką jakość
i wydajność aplikacji

Pracujemy zwinnie
i realizujemy projekty na czas

Utrzymujemy
i rozwijamy rozwiązania w rygorze SLA

Stwórz z nami rozwiązanie mobilne

Przeprowadzimy analizę wymagań biznesowych i funkcjonalnych, aby zidentyfikować kluczowe procesy i poznać kontekst biznesowy Twojej firmy.  Zaprojektujemy ścieżkę doświadczeń użytkownika, zdefiniujemy cele i  funkcje aplikacji. Na bazie tych wytycznych określimy funkcjonalności i technologię, która odpowie na aktualne potrzeby i pozwoli na swobodny rozwój aplikacji w przyszłości.

Zaprojektujemy aplikację mobilną przyjazną użytkownikowi. Zadbamy o łatwy w obsłudze interfejs dla Twojego zespołu, który umożliwi szybkie dokonywanie zmian i dodawanie nowych funkcjonalności.

Przeprowadzimy testy jakościowe i wydajnościowe. Sprawdzimy, czy aplikacja działa sprawnie i realizuje założone cele. Przeprowadzimy testy użyteczności, a następnie dokonamy niezbędnych usprawnień.

Wiemy jak ważne są terminy realizacji inicjatyw biznesowych. Dzięki zwinnej metodyce pracy realizujemy projekty w zakładanym czasie i zakresie.Będziemy kontrolować poprawność jej działania, monitorować ścieżki użytkowników i dokonywać bieżących optymalizacji.

Tworzymy rozwiązania w rygorze SLA – oznacza to, że stworzona dla Ciebie aplikacja jest bezpieczna i możesz planować w oparciu o nią kolejne inicjatywy biznesowe. Będziemy towarzyszyć Ci na ścieżce jej rozwoju, wdrażając kolejne zmiany w zgodzie z ustalonymi priorytetami. Wysoka jakość wykonania i odpowiednio dobrana technologia pozwolą skutecznie obniżyć koszty utrzymania i kolejnych modyfikacji.

Ty masz potrzebę biznesową, my mamy dla Ciebie rozwiązanie.

Jesteśmy doświadczonym partnerem w cyfrowej transformacji sprzedaży. Wszystkie nasze rozwiązania budujemy w oparciu o innowacyjne technologie, które zapewniają bezpieczeństwo i wydajność, pozwalając jednocześnie na swobodny rozwój aplikacji.  

Aplikacje cross-platform
(React Native)

PWA - Progresywne Aplikacje Internetowe (React Native lub Vue.js)

U_symbol_white

Jesteś zainteresowany rozwiązaniem? 

Wypełnij formularz – nasz ekspert skontaktuje się z Tobą w ciągu 48h.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, w tym do profilowania, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu. więcej

Akceptuj