Rozpocznij sprzedaż B2B
w Internecie już w 7 dni!

Pierwsza gotowa platforma B2B
do sprzedaży internetowej i tradycyjnej
dostępna w modelu abonamentowym

Jeden system B2B - wszystkie kanały sprzedaży

E-Commerce B2B/B2C

Wygodny sklep internetowy dla Twoich klientów do składania zamówień online 24/7. Liczne funkcjonalności uwzględniające specyfikę handlu B2B, gotowe do użycia.

Panel handlowca

Tworzenie zamówień oraz ofert handlowych, negocjacje koszyków klientów w czasie rzeczywistym, zarządzanie kontrahentami, cenami, produktami. Intuicyjny, łatwy w obsłudze, nowoczesnym interface.

POS z e-kioskiem

Platforma do obsługi sprzedaży w puntach handlowych zapewnia klientom spójne doświadczenie zakupowe, niezależnie od miejsca zakupu. Umożliwia ponadto samoobsługowe składanie zamówień w e-kioskach.

 

Co nas wyróżnia

Gotowe funkcje dla B2B

Niezliczona liczba gotowych do użycia funkcji, predefiniowanych na potrzeby sektora B2B, dostępna w miesięcznej subskrypcji.

Rozwój i utrzymanie systemu w cenie abonamentu

W ramach subskrypcji otrzymujesz cotygodniowe, automatyczne aktualizacje i rozwój systemu.

Szybkie wdrożenie

Otrzymujesz oprogramowanie wraz z dokumentacją, gotowe do integracji ze wszystkimi systemami wewnętrznymi w Twojej firmie.

Dowolny wygląd sklepu

Wyróżnij swój sklep internetowy niepowtarzalnym layoutem, zgodnym z identyfikacją wizualną Twojej marki.

Łatwa obsługa

Intuicyjny, przyjazny dla użytkownika interface powoduje, że codzienna praca z narzędziem jest łatwa i nie wymaga zaawansowanych szkoleń.
 

Mobilność

Teraz możesz pracować na laptopie, smartfonie i innych urządzeniach, bez obaw o prędkość ładowania danych, czy responsywny i przyjazny użytkownikowi web design.
 

System modułowy oparty na mikroserwisach

Modułowa architektura oparta na mikroserwisach jest naszym przygotowaniem się na przyszłość, abyś mógł zawsze korzystać z najnowszych technologii.
 

Rozwiązanie chmurowe oparte na Amazon Web Services (AWS)

Nie musisz obawiać się o hosting, bezpieczeństwo, aktualizacje i wymagania systemowe. Gwarantujemy ponadto skalowalność i wysoką dostępność systemu.
 

Klienci o nas

Zamów abonament

W ramach miesięcznej subskrypcji otrzymasz gotowy system z funkcjonalnościami, uwzględniającymi specyficzne potrzeby firm z sektora B2B. Dodatkowo, w cenie abonamentu, oferujemy rozwój systemu oraz cotygodniowe aktualizacje. 

Uwzględniliśmy każdy aspekt, istotny przy obsłudze Klienta Biznesowego

Wygodne i szybkie zamówienia 24 /7 zgodnie z najnowszymi standardami.

Pełna wiedza o Twojej ofercie produktowej i promocjach.

Dostęp do historii transakcji, statusów zamówień z opcją śledzenia przesyłki, statusów reklamacji, faktur i sald, warunków handlowych, t.j.: cenniki, polityka rabatowa, terminy płatności, warunki dostawy, limity kupieckie i wiele innych funkcjonalności.

Nowoczesny i intuicyjny interface.

Wygodne i szybkie zamówienia 24 /7 zgodnie z najnowszymi standardami.

Wygoda pracy wyłącznie w jednym systemie

Dostęp do pełnej i aktualnej informacji o Kontrahentach, historii transakcji, produktach, warunkach handlowych, itd.

Sprawny i szybki przepływ informacji

Szybsza realizacja zamówień

Mniej pomyłek w obsłudze Klienta

Twoi pracownicy docenią wygodę pracy na jednym systemie oraz szybki dostęp do informacji o każdym Kliencie i jego zamówieniach

Pozyskaj dotację na wdrożenie systemu

Jesteś zainteresowany pozyskaniem grantu technologicznego Agencji Rozwoju Przemysłu (ARP) na wdrożenie platformy One? Skontaktuj się z nami! 
Nasza platforma spełnia wymogi uzasadnienia innowacji technologicznej wraz z opisem uzasadnienia ceny technologii.

       Wysokość finasowania to 80-85%.  Minimalna wartość dofinansowania projektu: 150 tys. złotych refundacji poniesionych wydatków kwalifikowalnych.

U_symbol_white

Jesteś zainteresowany rozwiązaniem? 

Wypełnij formularz – nasz ekspert skontaktuje się z Tobą w ciągu 48h.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, w tym do profilowania, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu. więcej

Akceptuj