Dołącz do cyfrowej rewolucji w handlu B2B

Pierwsza platforma handlowa B2B

Do obsługi sprzedaży 

internetowej i tradycyjnej

Stworzona wspólnie przez 

praktyków biznesu

 i ekspertów IT

 

W modelu chmurowym
w miesięcznym abonamencie

Wykorzystaj potencjał e-commerce i zwiększaj zysk!

Nie musisz angażować dodatkowych zasobów w firmie, aby obsługiwać więcej Klientów. Twoi Klienci docenią możliwość realizacji zamówień online przy pomocy wygodnej platformy e-commerce – szybko, komfortowo, w systemie 24/7. Zwiększaj lojalność swoich Klientów dzięki narzędziu, które usprawni ich codzienna prace. 

Zapomnij o barierach geograficznych i nawiązuj relacje handlowe, bez konieczności angażowania dodatkowych zasobów. Optymalizuj koszty, a jednocześnie zapewnij wyższy standard obsługi Klienta. 

Zredukuj czas potrzebny na obsługę klienta i eliminuj niepożądane pomyłki. Dzięki bieżącemu dostępowi do wiedzy o transakcjach zakupowych i do warunków handlowych Klientów poprawisz skuteczność przedstawicieli handlowych. Wprowadź najlepsze standardy obsługi Klienta i popraw wynik finansowy swojej firmy. Oszczędzaj czas dzięki automatyzacji procesów wycen, płatności, windykacji i wysyłki oraz innych powtarzalnych czynności. 

Realizuj dodatkowe cele sprzedażowe i pozwól przedstawicielom handlowym budować trwałe relacje z Klientem. Wyposaż ich w wydajne narzędzie z intuicyjnym i nowoczesnym interfejsem, który ułatwi im codzienną pracę i podniesie skuteczność sprzedaży. 

Zaprezentuj pełną ofertę produktów i skutecznie informuj o promocjach, wyprzedażach, czy programach marketingowych. Zauważysz wzrost wartości koszyka zakupowego i częstotliwości zakupów oraz zrealizujesz inne cele marketingowo – sprzedażowe. 

Dowiedz się więcej

Wypełnij krótki formularz, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą w ciągu 48 godzin. 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, w tym do profilowania, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu. więcej

Akceptuj