Zapewniamy ciągłą dostępność usług ulokowanych w infrastrukturze, naszym hostingu oraz chmurach publicznych i prywatnych.

Bezpieczny biznes wymaga stabilnego IT. Posiadamy doświadczony zespół administratorów, który zapewnia sprawne i wydajne działanie systemów naszych klientów,  dotrzymując rygorystycznych wymogów SLA m. in. poprzez mechanizmy predykcji, które pozwalają na szybkie wykrycie anomalii, zanim system ulegnie awarii. Budujemy wysokowydajne i skalowane architektury pod systemy webowe takie jak e-commerceportale i aplikacje, zapewniamy wsparcie 24/7 oraz aktywny monitoring.  

Jesteśmy zaufanym doradcą i partnerem, a nie tylko zewnętrznym dostawcą usługi. Dlatego też poza tworzeniem nowych środowisk nie boimy się pracować z systemami legacy, modernizować je, podnosić ich poziom bezpieczeństwa czy wreszcie świadczyć usługę Disaster Recovery as a Service dla kluczowych systemów.  Współpracujemy również z zespołami developerskimi naszych klientów, budując kulturę DevOps poprzez wdrażanie narzędzi Continous Integration i Continous Delivery oraz dostarczanie mechanizmów pracy na infrastrukturze dla developerów – Infrastructure as a Code.

Zapewniamy ciągłą dostępność usług ulokowanych w infrastrukturze, naszym hostingu oraz chmurach publicznych i prywatnych.

  1. Przeprowadzimy audyt i analizę aktualnego sposobu zapewnienia infrastruktury w procesie wytwarzania oprogramowania i zaprojektujemy bezpieczną architekturę, uwzględniającą migrację wybranych systemów i procesów do chmury wraz z prognozą kosztów utrzymania.

  2. Zapewnimy automatyzację i powtarzalność instalacji dla obecnych systemów oraz modernizację systemów według potrzeb.

  3. Zapewnimy ciągłość działania systemów w trybie 24/7 oraz bieżące wsparcie merytoryczne dla zespołów developerskich.

  4. Pomożemy zoptymalizować koszty stałe, np. poprzez stopniowe wykorzystanie zewnętrznych chmur obliczeniowych, redukcję liczby serwerów, itp.

Technologie się zmieniają. Metodyka ich doboru nie.

Poszukujesz zaufanego partnera IT?

rlach
Ryszard Łach

Cloud Transformation & IT Director

Porozmawiajmy o współpracy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, w tym do profilowania, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu. więcej

Akceptuj