Zapewniamy bezpieczeństwo działania i możliwość rozwoju systemów IT, likwidując dług technologiczny.

System z długiem technologicznym niesie za sobą duże ryzyko biznesowe – każda kolejna awaria może zagrozić ciągłości działania firmy.

Zweryfikujemy w jakim stanie jest problematyczny system IT i przygotujemy rekomendację ścieżki dojścia do docelowego rozwiązania. W przypadku porządkowania i dalszego rozwoju istniejącej architektury, zarekomendujemy wdrożenie niezbędnych działań, które zapewnią stabilne i bezpieczne funkcjonowanie systemu.

Zapewniamy bezpieczeństwo działania i możliwość rozwoju systemów IT, likwidując dług technologiczny.

  1. Przeprowadzimy techniczną analizę systemu (jakość kodu i sposobu jego tworzenia, utrzymania systemu), poziomu dokumentacji i możliwości biznesowych, funkcjonalnych, wydajnościowych i prawnych rozwoju.

  2. Przygotujemy wstępne rekomendacje możliwych ścieżek rozwoju systemu przez stopniowe zmniejszanie długu technologicznego i bieżące zapewnienie bezpieczeństwa biznesu lub przepisanie systemu na nowy w oparciu o reverse engineering istniejącego systemu.

  3. Wdrożymy ścieżkę likwidacji długu i stopniowego rozwoju systemu lub stworzymy nową aplikację.

  4. Zapewnimy ciągłość działania, rozwoju i utrzymania systemu. Zaproponujemy przejęcie SLA adekwatne do Twoich potrzeb.

Chcesz zlikwidować dług technologiczny w swojej firmie?

Sebastian
Sebastian Błaszkiewicz

Sales Director

Porozmawiajmy o współpracy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, w tym do profilowania, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu. więcej

Akceptuj