Efektywna i nowoczesna integracja systemów IT – nawet 2 razy szybciej!

20 lat doświadczenia

52 zrealizowane projekty integracyjne

Oficjalny partner MuleSoft i WSO2

32 specjalistów w obszarze integracji systemów IT

Od kilkunastu lat realizujemy kompleksowe usługi integracji systemów IT. Doradzamy i dobieramy optymalne rozwiązania, bazując na indywidualnych potrzebach naszych Klientów. 

Projektujemy i wdrażamy nowoczesne integracje, z wykorzystaniem koncepcji mikrousług, API-led i rozwiązań chmurowych. Stosujemy uznane i niezawodne technologie, takie jak Anypoint Platform / Mule ESB (MuleSoft), WSO2 oraz Apache Camel.

W realizacji projektów stawiamy na zwinność oraz skrócenie Time to Market. Naszym Klientom zapewniamy bezpieczeństwo i najwyższą jakość usług.

Wdrażanie przez nas rozwiązania integracyjne, m.in. w oparciu o szyny danych, umożliwiają efektywny przepływ informacji pomiędzy systemami IT oraz szybką realizację nowych inicjatywy biznesowych. 

Technologie w jakich się specjalizujemy

WSO2 Enterprise Integrator by Unity Group

Klienci o nas

Poznaj nasze realizacje

logo-euroterm

Zintegrowany system commerce (ERP, PIM, WMS, One) – obsługa 300 000 produktów w modelu omnichannel

Zwiększenie liczby obsługiwanych tras o 183% w ciągu 3 lat

System wspierający proces biznesowy na styku producenta, importera i dealerów

Jak LPP usprawniło i przyspieszyło działanie kluczowych systemów w firmie, dzięki naszemu rozwiązaniu

Migracja procesów integracji danych dla NetWorks!

Integracja systemu e-commerce dla Tubądzin

Co nas wyróżnia

Terminowość jest jednym z najważniejszych czynników sukcesu. Jesteśmy wierni zasadom AgilePM. Rozwiązania budujemy przyrostowo, koncentrując się na potrzebach biznesowych i dostarczając działające oprogramowanie na czas. 

Dbamy o stabilność krytycznych dla ciągłości biznesowej połączeń pomiędzy systemami. Kładziemy duży nacisk na niefunkcjonalne aspekty wdrożenia, takie jak efektywny monitoring, wysoka dostępność oraz wydajność. 

Jesteśmy transparentni. Wykorzystujemy sprawdzone narzędzia komunikacji, takie jak np. Jira, Slack, dzięki którym nasi Klienci mają bieżący wgląd w postępy projektu.

Pomagamy Klientom zdobyć kompetencje niezbędne do utrzymania i rozwoju wdrożonej platformy integracyjnej oraz przygotowujemy zespół Klienta na przyszłe wyzwania integracyjne.

Świadczymy usługę utrzymania i rozwoju – w rygorze SLA. Na życzenie Klienta dostosowujemy rozwiązanie do zmieniających się potrzeb. Poprzez prace refaktoryzacyjne, rozwojowe oraz aktualizacje, dbamy o to, aby wdrożone przez nas rozwiązanie integracyjne było technologicznie aktualne i spełniało wymogi w zakresie bezpieczeństwa.

Korzyści z integracji systemów IT

Planujesz wdrożyć e-commerce lub inne rozwiązania IT, które podniosą konkurencyjność Twojego biznesu i pozwolą mu dostosować się do aktualnej sytuacji rynkowej? Efektywna integracja systemów IT oparta  o nowoczesne rozwiązania takie jak mikrousługi lub enterprise service bus (ESB), nie tylko zapewni bezawaryjny przepływ informacji pomiędzy systemami IT, ale także pozwoli na szybką i skuteczną realizację nowych przedsięwzięć w Twojej firmie.

Szybkie i sprawne wdrożenia nowych systemów informatycznych oraz optymalizacja kosztów.

Usprawnienie procesów biznesowych, dzięki zapewnieniu płynnego przepływu informacji pomiędzy systemami IT. 

Bezpieczeństwo i ciągłość połączeń pomiędzy systemami informatycznymi. 

Analiza i wnioskowanie w oparciu o rzetelne i kompletne informacje, dzięki łatwemu dostępowi do danych zawartych w wielu systemach.

Eliminacja połączeń punkt – punkt oraz łatwiejszy monitoring i kontrola nad połączeniami systemów IT.  

Re-używalność, tj. możliwość ponownego wykorzystania raz przygotowanych API  udostępniających dane z różnych aplikacji, a przez to oszczędność czasu i kosztów. 

U_symbol_white

Jesteś zainteresowany naszym rozwiązaniem? 

Wypełnij formularz – skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48h.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, w tym do profilowania, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu. więcej

Akceptuj