Zapewniamy bezpieczeństwo i elastyczność przez integrację systemów IT.

Digitalizacja i systematyczny rozwój firmy powodują dużą fragmentację i skomplikowanie struktury IT. Utrudnia to bieżące funkcjonowanie i wdrażanie nowych inicjatyw biznesowych.   

Projektujemy architekturę IT w myśl koncepcji API-led Connectivity, wykorzystując szynę usług (ESB). Wdrożone przez nas rozwiązania zapewniają sprawny i bezpieczny przepływ danych pomiędzy wszystkimi systemami i bezawaryjne wdrażanie nowych inicjatywy biznesowych. Pracujemy w oparciu o sprawdzone technologie i dobieramy je indywidualnie do potrzeb i strategii rozwoju firmy.

Zapewniamy bezpieczeństwo i elastyczność przez integrację systemów IT.

  1. Ty opowiesz nam o wyzwaniach i potrzebach Twojej firmy. Wspólnie zdefiniujemy cele jakie chcesz zrealizować. My zarekomendujemy optymalną ścieżkę rozwoju architektury IT dla Twojej firmy.

  2. Przeanalizujemy, zaprojektujemy i zoptymalizujemy przepływy danych pomiędzy systemami.

  3. Zaimplementujemy wybrane rozwiązania w sposób iteracyjny i przyrostowy, tak aby nie zakłócać bieżącego działania Twojej firmy.

  4. Po wdrożeniu przeszkolimy twój zespół i będziemy Cię wspierać w zakresie utrzymania, monitoringu i rozwoju platformy integracyjnej.

Technologie się zmieniają. Metodyka ich doboru nie.

Widzisz potrzebę integracji systemów IT w swojej firmie?

lukasz_rychlinski
Łukasz Rychliński

New Business Developer

Porozmawiajmy o współpracy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, w tym do profilowania, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu. więcej

Akceptuj