E-COMMERCE B2B i B2C

Zapraszamy do skorzystania z 20 lat doświadczeń Unity w budowie platform i rozwiązań dla internetowego handlu i dystrybucji. Pomagamy liderom rynku budować największe sklepy internetowe, wspierając naszych Klientów od momentu tworzenia koncepcji po utrzymanie systemów i ich stały rozwój.  W ofercie technologii posiadamy zarówno rozwiązania open source (Magento) jak i szyte na miarę potrzeb rozwiązania spełniające najwyższe wymagania wydajności i bezpieczeństwa.

Oferta e-commerce

Ponad 200 osobowy zespół zapewnia kompetencje koncepcyjne, analityczne i wdrożeniowe dla szeregu rozwiązań w różnych segmentach rynku.

Platformy B2C

Wdrażamy zaawansowane systemy wspierające sprzedaż dla retailu tradycyjnego i dla liderów online. Stosujemy technologię Magento i autorskie systemy oparte o frameworki Java i PHP integrując systemy backoffice przez szynę danych Mulesoft.

Plafrormy B2B

Specjalizujemy się w budowaniu szytych na miarę wymagań i procesów biznesowych rozwiązań, wspierających nowoczesny handel i dystrybucję producentów i dystrybutorów.

Omnichannel

Projektujemy i wdrażamy architekturę IT wspierającą handel wielokanałowy, łączący cyfrowe i fizyczne punkty styku: web, mobile, POS, Call center.

E-marketing

Skutecznie planujemy i prowadzimy performance marketingu w zakresie SEO i SEM, content marketingu i social mediów.

Strategia

Wspieramy cyfrową transformację i wykorzystanie kanałów elektronicznych w biznesie dla największych firm. Pomagamy określić które i w jaki sposób nowe technologie mogą zwiększyć przychody lub obniżyć koszty.

Utrzymanie

Oferujemy najwyższej jakości hosting i administrację systemami informatycznymi wspierającymi sprzedaż i dystrybucję. Wysokie SLA, gotowość obsługi.

Wśród naszych klientów

Pracujemy dla liderów rynkowych retailu i innowatorów modeli omnichannel.

Opinie klientów

Zobacz wszystkie

OPOWIEDZ NAM O SWOIM PROJEKCIE

Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak możemy wesprzeć Twój biznes. Zaproponujemy najbardziej odpowiadającą formę kontaktu, aby omówić Twoje potrzeby (spotkanie w siedzibie Twojej firmy lub w naszym biurze, rozmowa telefoniczna, wideokonferencja).
Pola oznaczone * są wymagane.

Tomasz Gutkowski

E-commerce Strategy Manager

tomasz.gutkowski@unity.pl