Tworzymy sklepy internetowe dla detalistów i sieci sprzedaży.

Ewolucja oczekiwań konsumenckich powoduje zmianę wymagań względem funkcjonalności e-sklepu, dostępności asortymentu, spójności cen online-offline, personalizowanych rabatów, możliwości składania reklamacji online i wielu innych. Nasze wdrożenia opieramy na zdobytej wiedzy i ponad 20-letnim doświadczeniu w realizacji projektów e-commerce. Dążymy do zrozumienia celów biznesowych, rozpoznajemy kontekst danej branży i rekomendujemy najlepsze rozwiązanie wspierające Strategię Omnichannel.

Nasze realizacje opieramy na sprawdzonych technologiach takich jak: Magento, Spryker, Kentico, czy Unity.Commerce 4.0. Integrujemy platformę e-commerce z zapleczem technologicznym firmy (m.in. ERP, CRM, WMS) wykorzystując szynę danych i dedykowane interfejsy. Stosujemy dobre praktyki User Experience i Usability. Utrzymujemy i rozwijamy platformy e-commerce największych e-sprzedawców w Polsce.

Tworzymy sklepy internetowe dla detalistów i sieci sprzedaży.

  1. Przeprowadzamy analizę wymagań biznesowych i funkcjonalnych, aby zidentyfikować kluczowe procesy i poznać kontekst biznesowy Klienta. Rezultatem tego etapu jest rekomendacja odpowiedniego rozwiązania i sposobu jego wdrożenia.

  2. Projektujemy docelową architekturę uwzględniając aktualne systemy informatyczne oraz te, które powstaną w przyszłości, w związku z rozwojem biznesu.

  3. Wykonujemy warsztaty UX, w trakcie których powstają prototypy oraz projekty graficzne w oparciu o estetykę, trendy i standardy doświadczeń użytkowników.

  4. Pracujemy nad kodem, dostosowując gotowe moduły aplikacji oraz wytwarzając dedykowane funkcje. Nasi specjaliści pracują na odseparowanych środowiskach, a każdy fragment kodu przechodzi kontrolę jakości. Testujemy wszystkie elementy aplikacji angażując w proces weryfikacji również naszych Klientów.

  5. Wdrażamy produkcyjnie ukończoną aplikację starannie stabilizując jej działanie. Utrzymujemy, serwisujemy i rozwijamy system wzbogacając go o kolejne funkcje zgodnie z wizją rozwoju biznesu.

Rozumiemy e-commerce, obserwujemy trendy i kierunki rozwoju rynku, dobieramy użyteczne technologie.

Wykorzystujemy technologie open-source, systemy enterprise, jak i autorskie oprogramowanie napisane w popularnych frameworkach. Posiadając szeroki wachlarz rozwiązań, jesteśmy w stanie dostarczyć wysokiej jakości aplikacje, które są elastyczne, skalowalne i gotowe na obsługę dużych obciążeń. Kompetencje w integracjach sprawiają, że wdrożone sklepy internetowe stają się pełnoprawnymi kanałami Omnichannel.

Widzisz potrzebę posiadania kompleksowej platformy e-commerce B2C?

tomaszgutkowski-grupaunity
Tomasz Gutkowski

Business Development Director

Porozmawiajmy o współpracy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, w tym do profilowania, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu. więcej

Akceptuj