Wdrażamy kompleksowe platformy e-commerce B2B dla producentów i dystrybutorów.

Procesy sprzedaży B2B kształtuje specyfika branży i kultura organizacyjna firmy. Projekt optymalnej architektury platformy e-commerce, która udźwignie pokaźny wolumen asortymentu, dużą liczbę zamówień i rozbudowaną strukturę użytkowników, wymaga indywidualnego podejścia. Posiadamy dużą wiedzę i doświadczenie w budowie platform b2b, dzięki czemu przygotujemy Twoją firmę do wejścia w sprzedaż wielokanałową. 

Oferujemy współpracę z Klientami na różnych poziomach – począwszy od analizy i procesu konsultingowego, poprzez wdrożenie rozwiązania, skończywszy na rozwoju i poszukiwaniu nowych dróg realizacji celów biznesowych. Zaprojektujemy i wdrożymy platformę B2B, w oparciu o przygotowaną wcześniej Strategię Omnichannel. Dostarczymy wysoce skalowalną, wydajną aplikację e-commerce, zintegrowaną z systemami wewnętrznymi (ERP, WMS, CRM, RMA), którą będziemy utrzymywać i rozwijać.

Wdrażamy kompleksowe platformy e-commerce B2B dla producentów i dystrybutorów.

  1. Przeprowadzimy analizę wymagań biznesowych i funkcjonalnych, na podstawie której przygotujemy rekomendacje adekwatnego rozwiązania i sposobu jego wdrożenia.

  2. Zaprojektujemy docelową architekturę, uwzględniając aktualne systemy informatyczne oraz te, które powstaną w przyszłości w związku z rozwojem biznesu.

  3. Przeprowadzimy warsztaty UX, na których stworzymy prototypy i projekty graficzne aplikacji.

  4. Przygotujemy gotowe rozwiązanie z gotowymi modułami i funkcjami. Sprawdzimy każdy fragment kodu – chcemy, abyś uczestniczył w procesie kontroli jakości.

  5. Wdrożymy aplikację, będziemy ją serwisować i utrzymywać, dodając kolejne funkcje zgodnie z wizją rozwoju Twojego biznesu.

One
one_logo_color

Rozpocznij sprzedaż B2B w Internecie już w 7 dni!

Pierwsza gotowa platforma B2B do sprzedaży internetowej i tradycyjnej dostępna w miesięcznym abonamencie.

Sprawdź

Optymalny wybór technologii to następstwo analizy wymagań biznesowych projektu.

Wykorzystujemy technologie open-source, rozwiązania enterprise, jak i autorskie rozwiązania napisane w popularnych frameworkach. Dzięki temu dostarczamy systemy elastyczne w rozwoju, skalowalne i wydajne.

Widzisz potrzebę posiadania kompleksowej platformy e-commerce B2B?

tomaszgutkowski-grupaunity
Tomasz Gutkowski

Business Development Director

Porozmawiajmy o współpracy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, w tym do profilowania, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu. więcej

Akceptuj