STRATEGIA DIGITAL

W stale zmieniającym się środowisku biznesu internetowego potrzebujesz partnera który rozwijając wiedzę, gromadząc dane i realizując nowe projekty dobrze rozumie nowoczesne modele działania i digitalizację. Rozumiemy świat nowych technologii i wprowadzamy w niego naszych klientów. Skupiamy się na dostarczaniu potrzebnej wiedzy i perspektyw, aby pomóc naszym klientom podjąć trafne decyzje biznesowe.

Nasz proces w doradztwie i konsultingu e-commerce

Od wielu lat gromadzimy wiedzę i praktycze doświadczenia z rynku. Efektem naszych doświadczeń jest model współpracy w projektach konsultingowych.

Diagnoza sytuacji

Spojrzymy szeroko na Twoją organizację. Zapytamy o procesy, organizację, kulturę i cele. Zweryfikujemy to z sytuacją Twojej marki i potencjału rynku. Zapytamy konkurentów jak oni to robią. Zaprezentujemy wnioski w formie rekomendowanych działań dla realizacji celu, oceny silnych stron i rekomendowanych taktyk wdrożenia projektu. W ramach procesu zbudujemy zespół składający się konsultantów Unity i Twoich specjalistów i całość poprowadzimy aktywnymi metodami spotkań i dyskusji.

Wizja i mapa drogowa

Opracujemy 2-3 letni plan rozwoju e-commerce w Twojej firmie. Określimy główne kamienie milowe realizacji planu i priorytety ich realizacji. Doprecyzujemy metody pomiaru efektów, tak aby nadać mapie drogowej elastyczności. Szczegółowo opiszemy wymagania systemu e-sprzedaży, architekturę i model integracji tak, aby procesy obsługi klienta były spójne, skuteczne i doceniane przez kupujących.

Wsparcie wdrożenia

Bez względu na to z jakim partnerem pójdziesz zaplanowaną z nami drogą, jesteśmy gotowi pomóc na wiele sposobów. Przekonamy Cię do naszych propozycji i rozwiązań, przydzielimy zespół konsultanta e-commerce i analityka, pomożemy wybrać wykonawcę i damy nadzór projektowy i Project managera. Zakres i model współpracy pozostawiamy Tobie.

Usługi i kompetencje

Budowa Strategii Digital i omnichannel

Analiza
stanu obecnego

Dokładnie zrozumiemy środowisko w jakim działasz. Procesy, model biznesowy, systemy IT to pierwszy krok.

Szacunek wielkości sprzedaży

Przygotujemy dynamiczny model pozwalający oszacować wielkość sprzedaży, przypisać źródła ruchu, uruchomić testy.

Docelowy model biznesowy

Opiszemy założenia i pomożemy dopracować nowy model biznesowy z wykorzystaniem kanałów elektronicznych.

Definicja i ocena konkurencji

Określimy, ocenimy i pomożemy zrozumieć konkurencję działającą online. Wskażemy jej silne strony i pomysły jak z nimi wygrać

Plan i budżet marketingowy

Przeliczymy potencjał, sytuację obecną i cele sprzedaży na rekomendowane metody pozyskania ruchu i wydatki na media.

E-commerce manager

Posiadamy kompetencje zarządzania marketingiem i sprzedażą w e-commerce. Możemy wykonać takie zadania dla Twojego e-biznesu.

Ograniczenia techniczne

Dobrze zrozumiemy infrastrukturę systemów IT i ich ograniczenia. Wskażemy rozwiązanie które pozwoli dobrze wpasować nowe narzędzia.

Architektura IT i specyfikacja

Zaplanujemy model architektury systemów IT i integracji między systemowych. Szczegółowo opiszemy wymogi platformy e-commerce.

Performance marketing

Dobierzemy najskuteczniejsze narzędzia marketingowe dzięki którym odwiedzający twoje strony internetowe zdecyduję się zachować zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

Szkolenia
zespołu

Przeszkolimy Twój zespół z najlepszych praktyk zarządzania e-commerce, e-marketingu, analityki lub obsługi klienta.

Nadzór projektowy PM

Pomożemy w skutecznym zaplanowaniu i nadzorowaniu nad wdrożeniem projektu bez względu na dobór wykonawcy.

Kultura organizacyjna

Dobre nastawienie, wynikające ze zrozumienia, modelu, korzyści to kluczowe elementy dobrze prowadzonej zmiany. Wiemy jak je zapewnić.

Zapraszamy do współpracy z doświadczonymi konsultantami i analitykami

Doświadczenie zdobywamy już 20 lat pracując z liderami rynku retailu i dystrybucji internetowej i tradycyjnej nad rozwojem ich obecności Online.

Opinie klientów

Zobacz wszystkie

OPOWIEDZ NAM O SWOIM PROJEKCIE

Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak możemy wesprzeć Twój biznes. Zaproponujemy najbardziej odpowiadającą formę kontaktu, aby omówić Twoje potrzeby (spotkanie w siedzibie Twojej firmy lub w naszym biurze, rozmowa telefoniczna, wideokonferencja).
Pola oznaczone * są wymagane.

Piotr Wrzalik

Wiceprezes Zarządu

piotr.wrzalik@unity.pl