Pomagamy w doborze, wdrożeniu i utrzymaniu technologii, będących fundamentem transformacji cyfrowej.

Transformacja cyfrowa to kompleksowa zmiana firmy – począwszy od modelu biznesowego, sposobu działania wewnątrz organizacji, zarządzania po współpracę z klientami i dostawcami.

Od ponad 20 lat przeprowadzamy naszych klientów przez ten proces, wspierając ich nie tylko w realizacji, ale także tworzeniu Strategii Omnichannel i przekładaniu jej na Architekturę Omnichannel. Dobieramy i wdrażamy odpowiednie metodyki zwinne (Agile, Scrum, Customer Development), optymalizujemy procesy przez realizację Proof of Concept lub inne studia wykonalności oraz wspieramy merytorycznie kadrę managerską.

Pomagamy w doborze, wdrożeniu i utrzymaniu technologii, będących fundamentem transformacji cyfrowej.

  1. Przeprowadzimy warsztaty poświęcone analizie stanu obecnego i możliwym ścieżkom realizacji idei biznesowych. Dodamy do tego praktyczną wiedzę z zakresu zwinnych metodyk projektowych.

  2. Zaprojektujemy docelową architekturę systemów IT i Omnichannel oraz przedstawimy Ci nasze rekomendacje.

  3. Zaprojektujemy pierwsze aplikacje, na których zrobimy Proof of Concept – przetestujemy idee technologiczne i biznesowe w praktyce.

Technologie się zmieniają. Metodyka ich doboru nie.

Pracujemy na sprawdzonych technologiach.
Tych, które pozwalają być elastyczne, przyjąć duże obiążenie, skalować się.

Chcesz wiedzieć więcej?

Widzisz potrzebę i potencjał przeprowadzenia transformacji cyfrowej w swojej firmie?

Sebastian
Sebastian Błaszkiewicz

Sales Director

Porozmawiajmy o współpracy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, w tym do profilowania, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu. więcej

Akceptuj