Przeprowadzamy migrację firm naszych klientów do chmur liderów technologicznych.

Sukces transformacji cyfrowej zależy w dużej mierze od zwinności organizacji, jej umiejętności dostosowania się do różnorodnych warunków i szybkości reakcji na zmiany w otoczeniu. Budzi to jednak obawy związane z kontrolą kosztów, zachowaniem wysokich standardów bezpieczeństwa, czy wreszcie brakiem kompetencji wewnątrz organizacji.

Od ponad 20 lat tworząc i realizując projekty, szczególnie w tak dynamicznej rzeczywistości jak e-commerce, dostrzegamy potrzebę zmiany podejścia w utrzymaniu aplikacji. Dlatego, bazując na naszej wiedzy w projektowaniu Architektury Omnichannel, długofalowym utrzymywaniu systemów jako Managed Service Provider oraz praktycznym doświadczeniu w używaniu chmur liderów technologicznych, takich jak AWS czy Azure, wprowadzamy klientów w świat chmur, z zachowaniem wysokich  standardów bezpieczeństwa oraz dbając o optymalizację kosztów.

Przeprowadzamy migrację firm naszych klientów do chmur liderów technologicznych.

  1. Przeanalizujemy potrzeby, oszacujemy koszty utrzymania w wybranych chmurach publicznych lub prywatnych oraz przygotujemy projekt docelowej architektury systemów IT w chmurze.

  2. Przygotujemy wraz z Tobą plan migracji do chmury, uwzględniając krytyczność systemów: dev, test ->
    production -> mission critical -> all in!

  3. Przygotujemy infrastrukturę chmurową, zestawimy bezpieczne kanały komunikacji z Twoją obecną infrastrukturą. Wszystko z użyciem narzędzi automatyzacji pozwalających na powtarzalność i spójność instalacji.

  4. Wykonamy próbną migrację, która pozwoli na zweryfikowanie działania integracji, wykonanie testów wydajności czy bezpieczeństwa.

  5. Przeprowadzimy właściwą migrację systemów oraz zapewnimy długofalowe utrzymanie całego środowiska, optymalizując koszty utrzymania oraz zapewniając wsparcie 24/7.

Technologie się zmieniają. Metodyka ich doboru nie.

Pracujemy na sprawdzonych technologiach. Tych, które dają elastyczność, przyjmują duże obciążenie i pozwalają na skalowanie rozwiązania.

Widzisz potrzebę i potencjał w migracji swojej firmy do chmur?

rlach
Ryszard Łach

Cloud Transformation & IT Director

Porozmawiajmy o współpracy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, w tym do profilowania, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu. więcej

Akceptuj