Projektujemy nowoczesną architekturę IT, łącząc innowacje technologiczne z doświadczeniem biznesowym.

Sukces transformacji cyfrowej i budowy nowej architektury zależy od tego, jak dobrze określimy strukturę i funkcje nowego systemu. Na tej podstawie możemy dopiero zdecydować o wyborze konkretnej technologii czy sposobie realizacji projektu. Jest to także niezbędne uzupełnienie przygotowanej wcześniej Strategii Digitalizacji lub Strategii Omnichannel.

Posiadamy wiedzę i bogate doświadczenie w projektowaniu architektury systemowej, Architektury Omnichannel oraz Architektury Aplikacyjnej. Dzięki temu nasze realizacje dla klientów z różnych branż stały się wzorcami transformacji cyfrowej. Praca dla zagranicznych StartUpów w innowacyjnych technologiach pozwala nam w praktyce poznawać nowe technologie i wykorzystywać je w projektowaniu rozwiązań dla bardziej stabilnych biznesów.

Projektujemy nowoczesną architekturę IT, łącząc innowacje technologiczne z doświadczeniem biznesowym.

  1. Przeanalizujemy wszystkie procesy w Twojej firmie, zdefiniujemy bieżące i przyszłe procesy oraz potrzeby systemu. W tych pierwszych krokach będą Ci towarzyszyć nasi eksperci z odpowiednich obszarów biznesowych.

  2. Zaprojektujemy docelową architekturę systemów IT. W tym momencie w projekcie pojawią się z nasi specjaliści IT pod wodzą koordynatora ds. strategii.

  3. Przeprowadzimy warsztaty strategiczne z decydentami na poziomie zarządów, pozwalające na wybór architektury, technologii i ścieżki wdrożenia. Zaproponujemy realizację Proof of Concept, która pozwoli zweryfikować przyjęte założenia.

Technologie się zmieniają. Metodyka ich doboru nie.

Pracujemy na sprawdzonych technologiach.
Tych, które pozwalają być elastyczne, przyjąć duże obiążenie, skalować się.

Chcesz wiedzieć więcej?

Widzisz potrzebę i potencjał posiadania wydajnej Architektury Systemowej?

Sebastian
Sebastian Błaszkiewicz

Sales Director

Porozmawiajmy o współpracy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, w tym do profilowania, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu. więcej

Akceptuj