Projektujemy skalowalną Architekturę Aplikacji, która podąża za Twoim biznesem.

Od ponad 20-lat projektujemy dedykowane aplikacje. Jeżeli chcesz rozwijać swoją firmę w oparciu o skalowalną strukturę, która łatwo adaptuje nowe inicjatywy biznesowe – zaufaj naszemu doświadczeniu.

Opowiedz nam, jakie cele chcesz zrealizować, a my przetłumaczymy je na konkretne rozwiązanie. Przygotujemy prototyp i przetestujemy, czy zaproponowana architektura spełnia swoją funkcję. Wdrożymy dedykowaną aplikację, zapewniając ci stałe wsparcie w zakresie jej utrzymania i rozwoju. Otoczenie, w którym działasz jest dynamiczne – będziemy pracować zwinnie, abyś w dowolnym momencie mógł zgłaszać nowe potrzeby i pomysły.

Projektujemy skalowalną Architekturę Aplikacji, która podąża za Twoim biznesem.

  1. Zdefiniujemy potrzeby i cele, które chcesz zrealizować za pomocą aplikacji. Rozpoznajemy środowisko IT, jego potencjał i ograniczenia. Wybierzemy elementy core biznesu i te, które możemy delegować, optymalizując koszty.

  2. Zaprojektujemy prototyp z wykorzystaniem technik Domain Driven Design – określimy Building Blocki, wyznaczymy granice hermetycznych modułów i sposoby ich integracji, dobierzemy warstwy dostępu do danych i sposoby ich realizacji.

  3. Przetestujemy prototyp, dokonamy ewentualnych modyfikacji i wdrożymy zaprojektowane rozwiązanie.

  4. Będziemy utrzymywać i rozwijać aplikację, projektując kolejne moduły i funkcje, podążające za Twoim biznesem.

Technologie się zmieniają. Metodyka ich doboru nie.

Widzisz potrzebę i potencjał posiadania wydajnej Architektury Aplikacyjnej?

Sebastian
Sebastian Błaszkiewicz

Sales Director

Porozmawiajmy o współpracy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, w tym do profilowania, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu. więcej

Akceptuj