Odkryj potencjał zakupowy Twoich Klientów

Zastosuj Customer Intelligence do analizy złożonych danych transakcyjnych i podejmuj skuteczne działania marketingowo – sprzedażowe.

Zwiększa sprzedaż 

i marżę 

Maksymalizuje wskaźnik konwersji

Podnosi skuteczność 

marketingu i sprzedaży 

Optymalizuje wydatki marketingowe

Zwiększa lojalność Klientów

Poznaj narzędzie Customer Intelligence dedykowane dla sektora B2B

Twoje korzyści z rozwiązania

Szybki dostęp do pełnej wiedzy o sytuacji rynkowej i zachowaniach zakupowych Klientów, zaprezentowane w postaci intuicyjnych i przyjaznych dla użytkownika raportów. Upsaily integruje w jednym miejscu dane transakcyjne z wielu źródeł i przetwarza je w czasie rzeczywistym.  

Rekomendacje działań, adekwatnych do bieżącej sytuacji rynkowej i Twoich celów biznesowych, przygotowane na bazie analiz predykcyjnych z wykorzystanie mechanizmów sztucznej inteligencji. Dzięki temu na przykład zaproponujesz Klientowi produkty, którymi może być zainteresowany, na warunkach, które jest skłonny zaakceptować. 

Przyspiesza i ułatwia podejmowanie trafnych decyzji biznesowych, opartych o rzetelną i pełną analizę danych transakcyjnych. 

Analizy i wnioski zaprezentowane w formie przyjaznych dla użytkownika dashboardów i wykresów. 

Wystarczy, że dasz nam dostęp do swoich danych, a my błyskawicznie zaimportujemy je do upsaily, abyś mógł od razu korzystać z gotowych raportów i rekomendacji. Wdrożenie upsaily nie wymaga instalacji żadnych dodatkowych aplikacji. 

Integruje i przetwarza dane z wielu źródeł, tj. ERP, systemy obsługi sprzedaży, magazynu, system e-commerce, systemy marketing automation, źródła marketingowe, tj. Facebook, Google Analitycs, Google ADS, Goodle Search Console. 

Intuicyjny, przyjazny dla użytkownika interface powoduje, że codzienna praca z narzędziem jest łatwa i nie wymaga zaawansowanych szkoleń. 

Raporty dostępne są dla Ciebie w każdym miejscu i czasie, na różnych urządzeniach. 

Opowiedz nam o swoim wyzwaniu!

Wypełnij krótki formularz, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą w ciągu 48 godzin. 

upsaily_logo

Przetestuj nasze rozwiązanie. Wypełnij krótki formularz i umów się na prezentację narzędzia, podczas której poznasz jego możliwości. 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, w tym do profilowania, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu. więcej

Akceptuj