WSO2 Enterprise Integrator

Stwórz nowoczesną architekturę IT w oparciu o systemy legacy, aplikacje, API i usługi SaaS, z których obecnie korzysta Twoja firma.

WSO2 EI to platforma open source z szerokim portfolio narzędzi do budowy, utrzymania i rozwoju innowacyjnej infrastruktury IT. Jest odpowiednia dla każdego scenariusza – od prostych połączeń (z wykorzystaniem intuicyjnego interfejsu „drag and drop”) po skomplikowane integracje. Posiada wsparcie producenta 24/7, a jej wydajność przetestowało już wielu światowych liderów, m.in. eBayT – systems, ING, Motorola czy Schneider Electric.

mikrousługi

API

cloud-native

Enterprise Service Bus

WSO2 to rozwiązanie dla Twojej firmy

Posiada najszybszy czas wykonywania integracji spośród dostępnych rozwiązań. Jest skalowana, co umożliwia przetwarzani miliardów transakcji w tysiącach wdrożeń. 

Zawiera wbudowaną obsługę szerokiej gamy protokołów (HTTP, AMQP, JMS, Kafka, gRPC), standardów (OpenAPI, SOAP), baz danych, interfejsów API SaaS (Salesforce, S3, SQS) i systemów (File, SAP). 

Przyjazne dla kontenerów, bardzo lekkie środowiska wykonawcze. Bezproblemowo współpracuje z Docker, Kubernetes, Prometheus i innymi technologiami natywnymi dla chmury. 

Pozwala na zastosowanie podejścia CODE-DRIVEN przy użyciu języka Ballerina lub intuicyjnej ścieżki LOW-CODE przy wykorzystaniu graficznego konfiguratora i GUI. 

Pozwala na szybkie wykonanie integracji metodą „przeciągnij
i upuść” (WSO2 Micro Integrator), która obejmuje wizualne mapowanie i debugowanie danych lub wizualizuje integracje za pomocą diagramów sekwencji. 

Idealny do tworzenia rozproszonych integracji: opartych na mikrousługach lub tradycyjnych, scentralizowanych i opartych na ESB. 

Zapewnia skalowalną integrację danych (data streaming, integracje oparte o zdarzenia),
z możliwością podłączenia dowolnego źródła do dowolnego miejsca docelowego. Łączy integrację zorientowaną na API ze strumieniowym przetwarzaniem danych.  

Zwinna integracja API, systemów legacy, aplikacji oraz usług SaaS

Platforma WSO2 Enterprise Integrator to rozwiązanie wyposażone w portfolio gotowych narzędzi, które umożliwiają realizację projektów integracyjnych w zgodzie ze zwinną metodyką pracy:

WSO2 API Manager

Rozwiązanie klasy enterprise, które wspiera publikację API oraz zarządzanie jego pełnym cyklem życia.

WSO2 Identity Server

Serwer zarządzania tożsamościami i uprawnieniami, który zapewnia bezpieczeństwo podczas łączenia wielu tożsamości i zarządzania nimi w różnych aplikacjach.

Utrzymanie Unity Group Rozwiązania Mobilne Android IOS

WSO2 Stream Processor

Silnik SQL obsługujący strumieniowe przesyłanie danych w czasie rzeczywistym.

Wybierz doświadczonego partnera projektów integracyjnych

Jesteśmy doświadczonym zespołem ekspertów integracji. Na zaufanie naszych klientów pracujemy od 1997 roku, testując nowe narzędzia  i technologie. Wybieramy tylko sprawdzone rozwiązania, które gwarantują bezpieczeństwo, wydajność i niezawodność. Jeżeli szukasz partnera, który płynnie przeprowadzi Twoją firmę przez proces transformacji systemu IT, skontaktuj się z nami. Porozmawiamy o Twoim projekcie i wyzwaniach. Przedstawimy Ci możliwe scenariusze i wspólnie wybierzemy ścieżkę, która będzie najlepiej realizować Twoje cele biznesowe. 

Tomasz Konarski

Business Unit Director

Łukasz Rychliński

New Business Developer

Angelika Jankowiak

New Business Developer

Paweł Janowiak

Project Manager

Tomasz Kowalczyk

Integration Consultant

Michał
Pal

Integration Consultant

Michał Machnik

System Analyst

Michał Mrówka

Java Developer

U_symbol_white

Jesteś zainteresowany rozwiązaniem? 

Wypełnij formularz – nasz ekspert skontaktuje się z Tobą w ciągu 48h.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, w tym do profilowania, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu. więcej

Akceptuj