Microsoft Power BI

Kontroluj finanse Twojej firmy przy użyciu najpopularniejszego systemu klasy self-service Business Intelligence.
Uzyskaj dostęp do gotowych raportów nawet w 7 dni!

Czujesz, że mógłbyś podejmować lepsze decyzje mając dokładny wgląd w rzeczywisty stan Twojego biznesu?

Twoje rozwiązanie raportujące nie spełnia swojej roli i szukasz systemu bardziej dopasowanego do Twoich potrzeb oraz atrakcyjnego wizualnie?

Przygotowanie nowego raportu w Twojej organizacji kosztuje zbyt dużo wysiłku i czasu?

Chcesz analizować dane w bardziej wyrafinowany sposób – dostrzegać trendy czy wzorce, które pomogą Ci zaplanować przyszłość?

Dlaczego warto wdrożyć platformę Power BI?

Microsoft Power BI to kompleksowa platforma, która zapewni Ci dostęp do wszystkich kluczowych źródeł informacji, pozwoli na przygotowanie danych do analizy oraz przedstawi jej efekty w postaci interaktywnych raportów i dashboardów. Dzięki możliwości pracy w chmurze, wdrożenie przebiega sprawnie i nie wymaga znacznych nakładów finansowych. Power BI gwarantuje również najwyższe standardy bezpieczeństwa dostępu do informacji. 

Dzięki elastyczności proponowanego narzędzia oraz sprawdzonym, zwinnym metodykom, w którym pracuje zespół Unity, pierwszych efektów wdrożenia, takich jak skrócenie czasu analizy czy zwiększenie efektywności decyzji biznesowych możesz się spodziewać bardzo szybko.

Power BI daje ogromne możliwości obliczeniowe, przywiązując jednocześnie dużą wagę do użyteczności analiz oraz bezpieczeństwa informacji. Dane składowane są w wydajnym modelu, dzięki czemu wszystkie operacje wykonywane są błyskawicznie. System zbudowany w oparciu o Power BI pozwoli też dotrzeć do wartościowych spostrzeżeń, które często mogą zainspirować nieszablonowe decyzje biznesowe.

Nasi eksperci pomogą w zaprojektowaniu użytecznych analiz, które nie będą tylko tabelkami wypełnionymi liczbami, ale interaktywnymi i czytelnymi wizualizacjami wspierającymi podejmowanie decyzji biznesowych.

Uznany producent, wysoka pozycja w rankingach, udokumentowany szybki rozwój narzędzia to gwarancja stabilności rozwiązania oraz wachlarz funkcjonalności adresujących Twoje potrzeby.

Power BI zapewnia poziom bezpieczeństwa zgodny ze światowymi standardami. Możemy zarządzać uprawnieniami użytkowników do poszczególnych raportów, a także do poszczególnych wierszy w bazie danych (np. handlowcy zobaczą wyłącznie swoje faktury a kierownicy tylko projekty, którymi zarządzają). Poziom dostępu użytkowników zarządzany jest z poziomu firmowego Active Directory, a same dane mogą być składowane w chmurze lub na lokalnych serwerach. Wszelkie połączenia z platformą są szyfrowane, dzięki czemu każdy z użytkowników otrzyma dokładnie te informacje, których potrzebuje i będą one dobrze zabezpieczone przed wyciekiem.

Unity Group we wdrożeniach Microsoft Power BI

Jesteśmy złotym partnerem Microsoft od 15 lat

Posiadamy niezbędne zasoby i doświadczenie, dzięki któremu dostarczamy to, na co się umówiliśmy.

Rozumiemy Twoje potrzeby w zakresie analizy danych

Dzięki obszernemu doświadczeniu i nieustannemu rozwojowi wiedzy i kompetencji w naszym zespole, zaplanujemy wdrożenie i dostarczymy całościowe rozwiązanie, odpowiadające na potrzeby Twojej organizacji.

Utrzymanie Unity Group Rozwiązania Mobilne Android IOS

Zaprojektujemy, wdrożymy, będziemy rozwijać i utrzymywać rozwiązanie

Przeprowadzimy Cię przez cały proces, zapewnimy dalszy rozwój systemu oraz wsparcie w razie problemów.

Zapewnimy Ci wsparcie

Przeszkolimy Twój zespół, aby mógł w pełni samodzielnie korzystać z narzędzia.

Co to jest Microsoft Power BI?

Usługa Power BI to rozwiązanie do analizy biznesowej, które umożliwia wizualizowanie danych oraz udostępnianie szczegółowych informacji w organizacji lub osadzanie ich w aplikacji bądź w witrynie internetowej. Łącz się z setkami źródeł danych i ożywiaj dane za pomocą pulpitów i raportów na żywo. 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Gartner to znana międzynarodowa firma analityczno-doradcza, która zajmuje się przede wszystkim doradzaniem przy podejmowaniu strategicznych i kluczowych decyzji dotyczących technologii IT. Najbardziej znanym typem raportów przygotowywanych co roku przez firmę jest Gartner Magic Quadrant. Klienci często używają Magicznego Kwadrantu jako pierwszego kroku w zrozumieniu jacy dostawcy określonego typu rozwiązań są na rynku oraz jakie mają możliwości i wizję. Microsoft, który jest dostawcą Power BI, od 3 lat zajmuje pierwsze miejsce w kwadrancie, jako lider branży.

U_symbol_white

Jesteś zainteresowany rozwiązaniem? 

Wypełnij formularz – nasz ekspert skontaktuje się z Tobą w ciągu 48h.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, w tym do profilowania, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu. więcej

Akceptuj