Kentico Xperience

Ta cyfrowa platforma to skalowalne, bezpieczne i w pełni konfigurowalne rozwiązanie dostosowane do wielu wyzwań biznesowych.

Kentico Xperience to coś więcej niż system zarządzania treścią. To kompletna platforma cyfrowa służąca do adaptacji, integracji i poprawy wielu obszarów biznesu.

Kompletność

Kentico Xperience łączy w jednym miejscu zaawansowanego CMSa, moduł e-commerce i marketing cyfrowy. Pozwala efektywnie zarządzać doświadczeniem klienta z poziomu jednego rozwiąznia.

Bezpieczeństwo

Rozwiązanie jest bardzo bezpieczne. Kentico będąc samodzielną platformą, nie wykorzystuje typowych wtyczek lub komponentów, które stwarzają dodatkowe ryzyka związane z bezpieczeństwem.

Skalowalność

Kentico pozwala na skalowalny rozwój. Możesz mieć pewność, że wzrost natężenia ruchu czy ekspansja firmy na kolejne rynki zagraniczne nie wykroczą poza możliwości platformy.

Zaawansowany marketing

Platforma łączy w sobie rozwiązania marketingowe wraz z analizą zachowań klientów. Umożliwia m.in. sekwencjonowanie zdarzeń, automatyzację oraz personalizację marketingu.

Pełna konfigurowalność

Kentico jest ściśle dostosowywane do potrzeb firmy poprzez koncentrację na konkretnych grupach klientów i rynkach docelowych. Umożliwia personalizację strony i procesów biznesowych.

Unity Group x Kentico

+6

Lat współpracy z Kentico Xperience

2

Certyfikowanych Developerów Kentico Xperience

1

Certyfikowany Marketer Kentico Xperience

Ekspertyza analityczna

Dzięki prawidłowemu określeniu Twoich potrzeb, możemy tak skonfigurować platformę, aby dostarczała Ci jak najwięcej korzyści biznesowych.

Transformacja handlu

Za sprawą bezgłowego charakteru, rozwiązanie jest coraz częściej wykorzystywane w działalności e-commerce – obszarze, który przekształcamy od 1997 roku.

Ekspertyza w zakresie integracji

Dzięki naszemu doświadczeniu w zakresie rozwiązań ERP, ESB i PIM, potrafimy zintegrować Kentico Xperience z szerokim spektrum działań operacyjnych w Twojej firmie.

Kompleksowa logika biznesowa

Żaden projekt nie jest dla nas za duży. Od automatyzacji procesów do budowy niestandardowych paneli – możemy szybko i sprawnie przenieść Twoją logikę biznesową na nową platformę cyfrową.

Podejście End to End

Nie tylko zaimplementujemy produkt. Dzięki procesowi analizy, discovery i projektowania, dostosujemy platformę Kentico Xperience ściśle do Twoich potrzeb.

Szeroki wachlarz kompetencji

Projektowanie stron internetowych, budowa niestandardowych portali, automatyzacja danych… nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam wykorzystać w pełni potencjał każdego rozwiązania podczas pracy z Kentico Xperence.

Nasze realizacje

nest-bank-2.22

Serwis internetowy dla Nest Banku

Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta dla Archicom S.A.

Serwis internetowy dla Multimedia Polska

Rozwiązania, które warto zbudować w opaciu o Kentico Xperience

Portale internetowe

Jako kompletna platforma cyfrowa, Kentico Xperience posiada wiele spersonalizowanych funkcji, w które warto wyposażyć portal internetowy.

CMS

Dzięki Kentico Xperience możemy dostosować funkcje zarządzania treścią do unikalnych potrzeb Twojej firmy.

Handel mobilny

Z rozwiązania można korzystać na dowolnej platformie lub urządzeniu z poziomu centralnego panelu sterowania.

Handel B2C

Dzięki możliwości integracji z wieloma systemami, Kentico Xperience doskonale nadaje się do uruchomienia niestandardowych operacji e-commerce.

Handel B2B

Sprzedaż B2B wymaga spersonalizowanego podejścia. Rozwiązanie pozwala śledzić każdego użytkownika i oferować mu portal skrojony na miarę jego potrzeb.

Automatyzacja Marketingu

Kentico Xperience to coś więcej niż tylko system CMS. Umożliwia także większą automatyzację. Rozwiązanie jest skutecznym narzędziem napędzającym zaangażowanie klientów.

U_symbol_white

Jesteś zainteresowany rozwiązaniem? 

Wypełnij formularz – nasz ekspert skontaktuje się z Tobą w ciągu 48h.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, w tym do profilowania, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu. więcej

Akceptuj