MuleSoft Anypoint Platform

Zintegruj aplikacje, dane i urządzenia w jeden spójny ekosystem, zapewniając bezpieczeństwo i elastyczność Twojej organizacji dzięki rozwiązaniu Mule ESB.

Budujesz e-commerce lub wdrażasz strategię omnichannel?

Projektujesz architekturę usługową (SOA) lub opartą o mikroserwisy?

Chcesz zmodernizować systemy i aplikacje w swojej firmie?

Planujesz wdrożenie aplikacji mobilnej lub nowego systemu?

Dlaczego warto wdrożyć Anypoint Platform?

Anypoint Platform to zunifikowane narzędzie służące do integracji systemów, aplikacji 

i zarządzania pełnym cyklem życia API w organizacji. Integralną częścią Anypoint Platform realizującą zadania typowe dla ESB jest Mule Runtime, szerzej rozpoznawalny jako Mule ESB.

Implementacją rozwiązania zajmie się doświadczony zespół ekspertów, który zapewnia krótki Time to Market. Projekt będzie prowadzony zwinne, a szeroka gama konektorów umożliwi efektywną rozbudowę o kolejne projekty integracyjne. 

Wykorzystamy Anypoint Platform do integracji w zgodzie z metodyką API-led connectivity – koncepcją bazującą na łączeniu danych pomiędzy systemami poprzez reużywalne i nowoczesne API.  Dzięki temu będziesz mógł maksymalnie obniżyć czas i koszty potrzebne na wdrożenie kolejnego elementu architektury. 

Rekomendujemy rozwiązanie MuleSoft, ponieważ przetestowaliśmy je już na wielu projektach. Zapewnia nie tylko najwyższe standardy bezpieczeństwa, ale także wysoką wydajność i monitoring, które  gwarantują utrzymanie ciągłości biznesowej Twojej firmy.  

 

Nasi eksperci mają wieloletnie doświadczenie w budowie elastycznej architektury gotowej na przyszłe wyzwania rynku. Skalowalność i łatwość modyfikacji Anypoint Platform sprawia, że nowa architektura IT Twojej firmy będzie niezawodna i gotowa na realizację strategii wysokiej dostępności. 

Technologia MuleSoft została zweryfikowana rynkowo i obecnie pełni krytyczną rolę w wielu przedsiębiorstwach na świecie. Dzięki temu możesz liczyć na wysoką dostępność specjalistów posiadających praktyczną wiedzę w obszarze integracji z wykorzystaniem Anypoint Platform (Mule ESB). 

Unity Group we wdrożeniach Anypoint Platform (Mule ESB)

Jesteśmy certyfikowanym partnerem MuleSoft od 2015 roku

Od wielu lat wykorzystujemy swoją wiedzę i doświadczenie w projektach integracyjnych dla różnych branż. Sprawdź projekty, które zrealizowaliśmy dla naszych klientów.

Posiadamy liczny zespół doświadczonych ekspertów

Będziemy z Tobą w bezpośrednim kontakcie od samego początku projektu - spotkamy się na personalizowanych warsztatach przedwrożeniowych, które pozwolą nam wybrać najbardziej optymalne rozwiązanie.

Utrzymanie Unity Group Rozwiązania Mobilne Android IOS

Zaprojektujemy, wdrożymy, będziemy rozwijać i utrzymywać rozwiązanie

Cały projekt poprowadzi lider technologiczny - to on będzie czuwał nad implementacją projektu, jego rozbudową w zgodzie z kierunkiem rozwoju Twojego biznesu i utrzymaniem całej architektury w reżimie SLA.

Co mówią o nas klienci?

We’re positive that Unity will help up us achieve our goal of integrating with outside data exchange systems and simultaneously keep our internal data secure.

Hubert Gołębiewski
IT project manager

GATX Europe

Our long and fruitful cooperation with the company makes us recommend Unity Group as a responsible and competent partner.

Krzysztof Jeger
Head of IT Systems Integration
and Maintenance Team

Volkswagen Group Poland

They’re flexible and happy to adjust to our needs.”They chose the best technology and strategies to meet our needs and get us closer to our business goals.

Krzysztof Rogalny
Head of Development & Technology

TIM S.A.
U_symbol_white

Jesteś zainteresowany rozwiązaniem? 

Wypełnij formularz – nasz ekspert skontaktuje się z Tobą w ciągu 48h.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, w tym do profilowania, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu. więcej

Akceptuj