nasz proces

Tworzymy z Klientem jeden zespół, którego celem jest realizacja projektu przynoszącego korzyści. Dzięki temu nasza praca ma sens, niesie za sobą trwałą wartość biznesową i przynosi satysfakcję.

 • 1

  Doradztwo, analiza i projektowanie.

  To etap projektu, który wymaga wymiany wiedzy, doświadczeń i pogłębionej dyskusji, a często także pracy warsztatowej. To właśnie wtedy poznajemy potrzeby, wyzwania i ograniczenia, przed którymi stoi twoja firma. Uczymy się twojego biznesu, otoczenia, w którym działasz i konkurencji, z którą mierzysz efekty swoich działań. Wspólnie definiujemy wymierne cele, sprawdzamy możliwe ścieżki realizacji i projektujemy rozwiązania.

 • 2

  Tworzymy odpowiednie rozwiązanie.

  Przechodzimy do konkretów, czyli przenosimy to co zaprojektowaliśmy na kod, system i organizację. Pracujemy jako wspólny zespół w metodyce Agiledostosowując metodyki projektowe i wytworzenia do Twojej specyfiki. Wdrażamy kolejne komponenty tak, aby jak najszybciej dostarczyć wartośćdbając o jakość i weryfikując zmienny zakres prac i poziom zużycia budżetu 

 • 3

  Rozwijamy, utrzymujemy i monitorujemy.

  Gdy projekt wdrożeniowy dostarcza pierwsze efekty wymagające opieki i rozwoju, uruchamiamy procesy DevOps (development and operations), które zapewniają ciągłość rozwoju i bezpieczeństwa twojego biznesu. Cały czas monitorujemy systemy, otoczenie technologicznemodel współpracy, twoje potrzeby, aby móc w razie potrzeby wrócić do fazy projektowania większych zmian.

Unity_agile_02

Jesteśmy zwinną organizacją.

Zwinność towarzyszy nam nie tylko w realizacjach projektów i współpracy z Klientem – dotyczy każdego obszaru naszego działania. Dlaczego? Przeczytaj!

Pamiętaj proszę – mamy wiedzę i doświadczenie w obszarach, w których Twoja organizacja potrzebuje wsparcia. Zaufaj nam, rozmawiaj otwarcie, wymagaj i dawaj, a razem stworzymy rzeczy wielkie.  

Czy masz podobną potrzebę?
My mamy rozwiązanie.

Sebastian
Sebastian Błaszkiewicz

Sales Director

Porozmawiajmy o współpracy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, w tym do profilowania, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu. więcej

Akceptuj