Jesteśmy partnerem technologicznym
transformacji cyfrowej.

Dzięki zwinnym metodykom pracy jesteśmy w stanie szybko uzupełnić
Twój zespół o brakujące kompetencje, przejąć system od innego dostawcy
lub zaprojektować i wdrożyć całkowicie nowe rozwiązanie.

Pobierz case study
Unity

Nasze kompetencje

Tworzymy zgrany zespół ekspertów z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży IT. Jesteśmy zaufanym partnerem biznesowym, któremu możesz powierzyć przeprowadzenie transformacji cyfrowej w Twojej firmie.

Doradzamy Klientom w sytuacjach dla nich trudnych i wymagających szybkich decyzji. Tworzymy skalowalne rozwiązania w oparciu o sprawdzone technologie oraz pomagamy transformować systemy i metody ich rozwoju.

Potrzebujesz osób do realizacji projektu IT

Szukasz określonych kompetencji IT lub „rąk do pracy”? Udostępnimy Twojemu zespołowi ekspertów z adekwatną wiedzą i doświadczeniem, którzy potrafią współpracować z zewnętrznym zespołem zdalnie lub bezpośrednio.

Szukasz dostawcy, który zaopiekuje się aplikacją/systemem

Jesteś zmuszony znaleźć nowego partnera biznesowego w obszarach wsparcia i rozwoju aplikacji? – Pomożemy Ci. Wiemy, jak przejąć system i rozwijać go tak, aby nie zaburzyć ciągłości biznesowej.

Chcesz zmodernizować istniejące rozwiązanie.

Twoja firma korzysta z systemu, który nie jest już serwisowany lub jest on przestarzały, a jego dalszy rozwój jest ryzykowny? Zdiagnozujemy sytuację, wybierzemy elementy, które warto zoptymalizować i zarekomendujemy najlepsze rozwiązanie: refaktoryzację lub przepisanie aplikacji w nowych technologiach z podtrzymywaniem przy życiu starego rozwiązania.

Nasze doświadczenie

Od 21 lat dostarczamy technologie pozwalające na realizację transformacji cyfrowej. Jesteśmy tam, gdzie nasza wiedza i doświadczenie mogą rozwinąć kolejne inicjatywy biznesowe, czy to w formie innowacyjnego startupu czy projektu w dojrzałym biznesie.

Telekomunikacja

NetWorks!

Wyzwanie

Dla NetWorks!, największej firmie w Polsce zajmującej się planowaniem, budową i obsługą sieci telekomunikacyjnych, przeprowadziliśmy złożoną operację przeniesienia integracji systemu zewnętrznego SPIN z systemem centrali Orange we Francji (Oceane), z platformy OpenESB na MuleESB.

Nasze rozwiązanie

Nasze rozwiązanie – Wdrożone rozwiązanie pozwala kompleksowo kontrolować i monitorować wykonywane procesy integracyjne oraz optymalizować ich wydajność. Wyeliminowaliśmy również zbędne komponenty w architekturze logicznej. Dzięki temu obsługa zgłoszeń dotyczących usterek i awarii stacji przekaźnikowych, należących do dwóch wiodących dostawców telefonii komórkowych w Polsce, stała się szybsza i bardziej płynna.

Bankowość i finanse

Blind case - Reanimacja krytycznego systemu informatycznego

Wyzwanie

Klient, lider w sprzedaży usług w branży finansowej, posiadał system, który miał bardzo rozbudowaną i skomplikowaną architekturę. Bardzo niska jakość kodu, brak konsekwencji w nazewnictwie zmiennych i metod powodowały liczne problemy. Dotychczasowy dostawca widząc skalę problemów, postanowił wycofać się ze świadczenia usługi, wypowiadając umowę utrzymania i dalszego rozwoju systemu. W tym krytycznym momencie firma zgłosiła się do Unity Group z zapytaniem o wsparcie.

Nasze rozwiązanie

Po wstępnym zbadania systemy Klienta, zostały zaplanowane serie spotkań z poprzednim dostawcą, który był odpowiedzialny za system. Na podstawie zebranej wiedzy przygotowany został projekt PoC (Proof of Concept) oraz tzw. „Due Diligence” tranzycji utrzymania i rozwoju systemu od poprzedniego dostawcy do Unity Group. System został przeniesiony na naszą infrastrukturę w MS Azure. Następnie wykonany został szczegółowy audyt kodu, architektury systemu i baz danych oraz roadmapa refaktoryzacji i optymalizacji wg. pilności potrzeb biznesowych Klienta.

Automotive

Volkswagen Group Polska

Wyzwanie

Celem projektu było zaprojektowanie i wdrożenie  systemu, wspierającego wybrane fragmenty procesów biznesowych na styku producenta, importera i dealerów.  Proces dotyczył zdywersyfikowanej siatki sprzedaży i dystrybucji nowych pojazdów marek w portfelu VGP. Oprócz wyzwań architektonicznych i technologicznych, mierzyliśmy się także z wysokim poziomem dynamiki projektu i nowymi potrzebami Klienta, które pojawiały się w trakcie realizacji kolejnych etapów prac.

Nasze rozwiązanie

Zaprojektowaliśmy i stworzyliśmy rozwiązanie umożliwiające efektywną obsługę sprzedaży i dystrybucji nowych pojazdów wszystkich marek z portfela Volkswagen Group Polska. Proces projektowy był bardzo dynamiczny i wymagał od nas dużej elastyczności. Wychodząc naprzeciw rosnącym potrzebom Klienta, wykorzystaliśmy Mule ESB w wersji Enterprise oraz dostępne w pakiecie narzędzia m.in Mule Management Console (MMC) czy Mule DataWeave. Wdrożenie szyny pozwoliło na sprawne przeniesienie i obsługę rozbudowanych integracji z systemami wewnętrznymi i zewnętrznymi. Szyna uporządkowała i standaryzowała komunikację w ramach architektury IT oraz zapewniła jej stabilność i bezpieczeństwo.

Pobierz case study.
Wypełnij krótki formularz i odbierz
szczegółowy opis realizacji.

Dziekujemy, Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi eksperci

Sebastian Błaszkiewicz

Sales Director

Z branżą IT związany od ponad 10 lat. Propagator metodyk Customer Centric Selling i Lean Customer Development. Współautor książki E-commerce Manager, w przeszłości wykładał na Wyższej Szkole Europejskiej im. Ks. Józefa Tischnera w Krakowie.

Łukasz Rychliński

New Business Developer

W Unity Group związany z integracjami systemów IT. Ukończył psychologię na Uniwersytecie Łódzkim oraz Zarządzanie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Pracował w Kraft Foods w Wielkiej Brytanii, a następnie w Stanach Zjednoczonych rozwijając programy szkoleniowe mające na celu zwiększenie skuteczności organizacji sprzedażowych. Obecnie kontynuuje pracę w obszarze innowacyjnych technologii.

Bartosz Kolasa

New Business Developer

Z branżą IT związany od 2012 roku. Zróżnicowane wykształcenie pozwala mu na kompleksową identyfikację potrzeb organizacji i wybór odpowiedniego rozwiązania. Koncentruje się na konsultingu w obszarze wykorzystania technologii do rozwoju biznesu, w szczególności architektury biznesowej rozwiązań - miejsca aplikacji i systemów w procesach klienta.

Paweł Peryga

IT Manager / Cloud Business Developer

Wieloletni administrator systemów Linux. W Unity Group pełni rolę Architekta oraz kierownika zespołu Utrzymania i Rozwoju Systemów. Do jego głównych obszarów specjalizacji należą nowoczesne rozwiązania integracyjne oraz projektowanie wydajnych i skalowalnych architektur.

Mateusz Skowron

Head of Implementation Department

Z branżą IT związany od ponad 13 lat, w Unity Group odpowiada za sprawną realizację techniczną projektów. Absolwent Informatyki na Politechnice Wrocławskiej, certyfikowany Project Manager (IPMA D, Prince 2 Practitioner, ITIL Foundation), w pracy kładzie nacisk na kompetencje zespołu.

01/00