OPINIE KLIENTÓW

Stawiamy na długofalowe relacje. Sprawdź co sądzą o współpracy z nami nasi Klienci.

Współpraca pomiędzy Digital Hill a zespołem Skalnik to przykład na wręcz idealne wsparcie w zakresie wzrostu biznesu eCommerce. Skuteczność prowadzonych działań wprost przełożyła się realizację wyznaczonych przez nas celów.

Marcin Felińczak
Dyrektor Handlowy, Skalnik.pl
Dzięki współpracy z Digital Hill PRIMAMODA może wygenerować większą sprzedaż w Internecie. Profesjonalna opieka, doświadczenie w branży fashion, gotowość i szybkość działania to najważniejsze cechy ekspertów eCommerce z Digital Hill. Nie boją się podejmować najbardziej szalonych pomysłów i odpowiadać nawet na banalne pytania, a to się ceni! Polecam tych „Hillowców” :)
Marlena Żurawska-Szuter
E-commerce Manager, Primamoda
Wyrażamy nasze zadowolenie z efektów prac realizowanych przez zespół Unity oraz z poziomy profesjonalizmu i zaangażowania prezentowanego przez jego członków. Współpracę z Unity uważamy za korzystną i owocną, w związku z czym polecamy tego wykonawcę jako rzetelnego partnera.
Arkadiusz Jesionek
Manager Projektów, Leroy Merlin
Dzięki długoletniej współpracy udało nam się uzyskać pozycję lidera w kluczowych dla nas frazach w Google. Prowadzone przez firmę działania zaowocowały nie tylko stałą obecnością w wynikach wyszukiwania, ale też regularnym wzrostem naszej pozycji.
Wojciech Kapelusz
Online Marketing Manager, PPG
Unity wyróżnia na rynku kompleksowość oferty w zakresie e-merketingu i wdrożeń IT, doświadczenie i elastyczność oraz dojrzałe podejście do e-commerce.
Przemysław Porada
Menadżer ds. Internetu, Leroy Merlin
Wybór Grupy Unity jest dobrą decyzją dla firm, które cenią sobie profesjonalizm, oparcie usługi na jasnych zasadach oraz osiąganie wysokich wyników.
Piotr Humeńczuk
Dyrektor Działu Zakupów, Santander Bank

Zespół Digital Hill charakteryzuje się innowacyjnością, doświadczeniem i profesjonalizmem. Wyróżnia ich dobra komunikacja oraz otwartość do wdrażania nowych rozwiązań.

Aneta Kazanowska
Manager ds. Sklepów Internetowych, Vistula Group
Specjaliści z Grupy Unity zaskakują innowacyjnością, bogactwem możliwości i niestandardowym podejściem do potrzeb klienta. Według mnie, dotychczasowa współpraca była bardzo owocna, a dalsza wygląda obiecująco.
Piotr Kierzkowski
Dyrektor e-commerce i logistyki, Wittchen
Miło nam poinformować o naszym zadowoleniu ze współpracy z Digital Hill. Firmę tę cechuje pełen profesjonalizm, fachowe doradztwo oraz zaangażowanie w powierzone zadania. Bez wątpienia polecamy Digital Hill jako firmę godną zaufania. Jesteśmy przekonani, że nasza dalsza współpraca będzie przebiegać równie owocnie
Grzegorz Koptyra
pasazbiurowy.pl
Pracujemy z Unity prawie trzy lata. Rozpoczęliśmy od dużego, projektu o szerokim zakresie – strategii omnichannel commerce. Obecnie pracujemy nad modernizacją architektury IT, poprzez wdrożenie rozwiązania Product Information Managment – Pimcore. Mogę polecić zespół Unity, a szczególnie bezpośredni kontakt z tymi ludźmi. Są zawsze otwarci, pomocni, elastyczni i szybcy w działaniu.
Daniel Szafulera
Marketing and Purchasing Director Grupa Topex
Bardzo pozytywnie oceniamy współpracę z naszym partnerem technologicznym Grupą Unity. Doceniamy kreatywność w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań, elastyczne podejście do nietypowych sytuacji i ogromne zaangażowanie w cały proces wdrożenia zmiany serwisu Publio.pl
Beata Gutowska
Dyrektor Zarządzająca Publio.pl
Jesteśmy wyjątkowo zadowolenia zarówno z efektów pracy, jak i ze stopnia profesjonalizmu, zaangażowania i wnikliwości zespołu konsultantów Unity, a także dostarczonej nam przez nich wiedzy i inspiracji. Zaproponowany przez Unity model współpracy i rozliczenia się za usługi doradcze, bazujący na koncepcji tzw. target price, sprawdził się w praktyce.
Radosław Koelner
Prezes Zarządu Rawlpulg S.A.
Rozpoczęliśmy współpracę z Unity dwa i pół roku temu, po kilku latach poszukiwań dobrej agencji, która pracuje w Internecie. Jesteśmy zadowoleni z relacji oraz podejścia do naszego biznesu i naszej grupy docelowej. Postrzegamy Unity, jako bardzo zaangażowany zespół pracujący nad spełnieniem naszej misji i naszych planów. To był dla nas najlepszy wybór. Najważniejszą dla mnie rzeczą jest stała współpraca z Brand Managerem, dostosowanie do naszych potrzeb oraz uważność i wrażliwość w realizacji założeń.
Gianluca Migliorisi
Managing Director Arstana Polska - Chicco
Na podstawie dotychczasowej, długotrwałej i owocnej współpracy, możemy polecić Unity, jako odpowiedzialnego i kompetentnego partnera w realizacji wspólnych przedsięwzięć. Zespół Unity charakteryzuje profesjonalizm oraz duża wiedza w obszarach zarówno stricte technologicznych, jak i biznesowych, co czyni z tego dostawcy wartościowego partnera we współpracy przy realizacji innowacyjnych projektów.
Krzysztof Jeger
Kierownik Zespołu Integracji, Volkswagen Group Polska
Współpraca SIG z Unity rozpoczęła się około dwa lata temu. Jej celem była budowa skomplikowanej platformy B2B bazującej na modelu B2C. Z radością mogę stwierdzić, iż system działa bardzo dobrze. Mimo, żeby były po drodze pewne trudności w zakresie integracji z istniejącymi już w naszej organizacji systemami. Musieliśmy też spełnić specyficzne potrzeby naszych klientów B2B. Udało się dzięki zwinnym metodykom zarządzania wykorzystanym w realizacji projektu.
Bartosz Pilch
E-commerce & Marketing Director, SIG sp. z o.o.
Wyrażamy zadowolenie z poziomu świadczonych usług i osiąganych efektów. Internet jest dynamicznym środowiskiem, w którym posiadanie elastycznego partnera zorientowanego na zrozumienie potrzeb klienta, rozwój, a tym samym efekty jest kluczowe.
Paweł Berezowski
Dyrektor Zarządzający, Reset2