OPINIE KLIENTÓW

Stawiamy na długofalowe relacje. Sprawdź co sądzą o współpracy z nami nasi Klienci.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wdrożenia usług Office 365 i Azure przez zespół Intratic / Unity. Cenimy sobie ich kompetencje i z satysfakcją polecamy ich jako profesjonalistów od rozwiązań chmurowych Microsoftu.
Jerzy Nadolny
Prezes Zarządu, Mine Master
Choć jesteśmy złotym partnerem Kentico z wieloma certyfikowanymi programistami w zespole, wiosną 2017 roku potrzebowaliśmy wzmocnienia dla naszego projektu. Intratic / Unity bardzo szybko odpowiedziało na naszą prośbę, oferując nam usługi swojego eksperta Kentico, który od pierwszego dnia zaczął wnosić wartość dla naszego biznesu. Również ogólne doświadczenie obsługi klienta w Intratic / Unity było bardzo sprawne i satysfakcjonujące.
David Dzesatnik
Dyrektor Zarządzający, ACTUM
Rozpoczęliśmy współpracę z Unity dwa i pół roku temu, po kilku latach poszukiwań dobrej agencji, która pracuje w Internecie. Jesteśmy zadowoleni z relacji oraz podejścia do naszego biznesu i naszej grupy docelowej. Postrzegamy Unity, jako bardzo zaangażowany zespół pracujący nad spełnieniem naszej misji i naszych planów. To był dla nas najlepszy wybór. Najważniejszą dla mnie rzeczą jest stała współpraca z Brand Managerem, dostosowanie do naszych potrzeb oraz uważność i wrażliwość w realizacji założeń.
Gianluca Migliorisi
Managing Director Arstana Polska - Chicco
Pracujemy z Unity prawie trzy lata. Rozpoczęliśmy od dużego, projektu o szerokim zakresie – strategii omnichannel commerce. Obecnie pracujemy nad modernizacją architektury IT, poprzez wdrożenie rozwiązania Product Information Managment – Pimcore. Mogę polecić zespół Unity, a szczególnie bezpośredni kontakt z tymi ludźmi. Są zawsze otwarci, pomocni, elastyczni i szybcy w działaniu.
Daniel Szafulera
Marketing and Purchasing Director Grupa Topex
Miło nam poinformować o naszym zadowoleniu ze współpracy z Digital Hill. Firmę tę cechuje pełen profesjonalizm, fachowe doradztwo oraz zaangażowanie w powierzone zadania. Bez wątpienia polecamy Digital Hill jako firmę godną zaufania. Jesteśmy przekonani, że nasza dalsza współpraca będzie przebiegać równie owocnie
Grzegorz Koptyra
pasazbiurowy.pl
Nasza współpraca z Unity rozpoczęła się od zlecenia analizy systemu wspierającego utrzymanie taboru kolejowego dla jednej z naszych spółek. Kolejnym krokiem było zaprojektowanie i wdrożenie systemu ECM wspierającego pracowników w codziennych czynnościach utrzymaniowych. Kompleksowe rozwiązanie zostało z sukcesem zaimplementowane dzięki ścisłej współpracy Unity z naszym zespołem. Jesteśmy zadowoleni zarówno z tego procesu, jak i efektu końcowego, zatem wysoce polecamy usługi Unity.
Tomasz Retych
IT Manager, Greenbrier
Nasze wydawnictwo potrzebowało systemu wspomagającego zarządzanie cyklami wydawniczymi oraz ułatwiającego ich publikację. Rozwiązanie opracowane przez zespół Unity znacznie usprawniło pracę WSiP. Polecamy zatem tę firmę jako wiarygodnego wykonawcę usług IT.
Maksymilian Szeliga
Dyrektor Pionu Informatyki, WSiP
Zespół Unity wykonał dla nas system zarządzania kalendarzem wydarzeń w oparciu o platformę MS Sharepoint Server 2013. Nowe rozwiązanie uwzględnia nie tylko potrzeby technologiczne, ale dzięki przyjaznemu interfejsowi i dbałości o szczegóły od razu zostało pozytywnie przyjęte przez pracowników Muzeum. Mocno polecamy doświadczenie i umiejętności specjalistów Unity.
Dorota Keller-Zalewska
Zastępca Dyrektora, POLIN Muzeum Historii Żydów Polskich
Potrzebowaliśmy wsparcia w zakresie doboru narzędzi usprawniających pracę oraz konfiguracji funkcji SharePoint Online. Zmiany wprowadzone przez specjalistów Intratic w ramach konsultacji pomogły nam nie tylko poprawić wygląd naszych witryn czy osadzić nowe elementy, ale też lepiej zrozumieć mechanizmy działania kluczowych dla nas funkcji. Jesteśmy zadowoleni z efektów naszej współpracy i polecamy zespół Intratic jako profesjonalistów rozwiązań Microsoft.
Robert Wikieł
Dyrektor ds. IT, Smithfield Polska
Unity wyróżnia na rynku kompleksowość oferty w zakresie e-merketingu i wdrożeń IT, doświadczenie i elastyczność oraz dojrzałe podejście do e-commerce.
Przemysław Porada
Menadżer ds. Internetu, Leroy Merlin
Wyrażamy zadowolenie z poziomu świadczonych usług i osiąganych efektów. Internet jest dynamicznym środowiskiem, w którym posiadanie elastycznego partnera zorientowanego na zrozumienie potrzeb klienta, rozwój, a tym samym efekty jest kluczowe.
Paweł Berezowski
Dyrektor Zarządzający, Reset2
Nasza współpraca z firmą Intratic / Unity rozpoczęła się w 2014 roku, głównie koncentrując się na wykonaniu aplikacji oraz stron internetowych w technologii Kentico. W następnym roku zrealizowaliśmy również mobilną aplikację usprawniającą obsługę klienta PPG. Specjaliści Intratic / Unity wspierali nas od etapu koncepcyjnego aż do momentu wprowadzenia produktu na rynek, zawsze prezentując profesjonalne podejście.
Rie Haagen
Digital Marketing Leader, PPG Architectural Coatings EMEA
Bardzo pozytywnie oceniamy współpracę z naszym partnerem technologicznym Grupą Unity. Doceniamy kreatywność w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań, elastyczne podejście do nietypowych sytuacji i ogromne zaangażowanie w cały proces wdrożenia zmiany serwisu Publio.pl
Beata Gutowska
Dyrektor Zarządzająca Publio.pl
Specjaliści z Grupy Unity zaskakują innowacyjnością, bogactwem możliwości i niestandardowym podejściem do potrzeb klienta. Według mnie, dotychczasowa współpraca była bardzo owocna, a dalsza wygląda obiecująco.
Piotr Kierzkowski
Dyrektor e-commerce i logistyki, Wittchen
Współpraca SIG z Unity rozpoczęła się około dwa lata temu. Jej celem była budowa skomplikowanej platformy B2B bazującej na modelu B2C. Z radością mogę stwierdzić, iż system działa bardzo dobrze. Mimo, żeby były po drodze pewne trudności w zakresie integracji z istniejącymi już w naszej organizacji systemami. Musieliśmy też spełnić specyficzne potrzeby naszych klientów B2B. Udało się dzięki zwinnym metodykom zarządzania wykorzystanym w realizacji projektu.
Bartosz Pilch
E-commerce & Marketing Director, SIG sp. z o.o.
Dzięki długoletniej współpracy udało nam się uzyskać pozycję lidera w kluczowych dla nas frazach w Google. Prowadzone przez firmę działania zaowocowały nie tylko stałą obecnością w wynikach wyszukiwania, ale też regularnym wzrostem naszej pozycji.
Wojciech Kapelusz
Online Marketing Manager, PPG
Wybór Grupy Unity jest dobrą decyzją dla firm, które cenią sobie profesjonalizm, oparcie usługi na jasnych zasadach oraz osiąganie wysokich wyników.
Piotr Humeńczuk
Dyrektor Działu Zakupów, Santander Bank

Współpraca pomiędzy Digital Hill a zespołem Skalnik to przykład na wręcz idealne wsparcie w zakresie wzrostu biznesu eCommerce. Skuteczność prowadzonych działań wprost przełożyła się realizację wyznaczonych przez nas celów.

Marcin Felińczak
Dyrektor Handlowy, Skalnik.pl
Na podstawie dotychczasowej, długotrwałej i owocnej współpracy, możemy polecić Unity, jako odpowiedzialnego i kompetentnego partnera w realizacji wspólnych przedsięwzięć. Zespół Unity charakteryzuje profesjonalizm oraz duża wiedza w obszarach zarówno stricte technologicznych, jak i biznesowych, co czyni z tego dostawcy wartościowego partnera we współpracy przy realizacji innowacyjnych projektów.
Krzysztof Jeger
Kierownik Zespołu Integracji, Volkswagen Group Polska
Wyrażamy nasze zadowolenie z efektów prac realizowanych przez zespół Unity oraz z poziomy profesjonalizmu i zaangażowania prezentowanego przez jego członków. Współpracę z Unity uważamy za korzystną i owocną, w związku z czym polecamy tego wykonawcę jako rzetelnego partnera.
Arkadiusz Jesionek
Manager Projektów, Leroy Merlin
Jesteśmy wyjątkowo zadowolenia zarówno z efektów pracy, jak i ze stopnia profesjonalizmu, zaangażowania i wnikliwości zespołu konsultantów Unity, a także dostarczonej nam przez nich wiedzy i inspiracji. Zaproponowany przez Unity model współpracy i rozliczenia się za usługi doradcze, bazujący na koncepcji tzw. target price, sprawdził się w praktyce.
Radosław Koelner
Prezes Zarządu Rawlpulg S.A.
Dzięki współpracy z Digital Hill PRIMAMODA może wygenerować większą sprzedaż w Internecie. Profesjonalna opieka, doświadczenie w branży fashion, gotowość i szybkość działania to najważniejsze cechy ekspertów eCommerce z Digital Hill. Nie boją się podejmować najbardziej szalonych pomysłów i odpowiadać nawet na banalne pytania, a to się ceni! Polecam tych „Hillowców” :)
Marlena Żurawska-Szuter
E-commerce Manager, Primamoda

Zespół Digital Hill charakteryzuje się innowacyjnością, doświadczeniem i profesjonalizmem. Wyróżnia ich dobra komunikacja oraz otwartość do wdrażania nowych rozwiązań.

Aneta Kazanowska
Manager ds. Sklepów Internetowych, Vistula Group
Zależało nam na usprawnieniu pracy nad procesem zatwierdzania umowy uraz ułatwieniu uprawnionym osobom w dostępie do postanowień umów. W tym celu potrzebowaliśmy systemu klasy Workflow i DMS, które wdrożyli dla nas specjaliści Intratic. Rozwiązanie nie tylko spełnia stawiane przed nim cele, ale jednocześnie zostało wykonane w sposób terminowy i profesjonalny.
Mariusz Jach
IT Manager, Baxter Polska