Grupa Unity podpisała umowę o współpracy z fińskim Growthsetters

Grupa Unity podpisała umowę o współpracy z Growthsetters, fińską agencją założoną przez przedsiębiorców z Jyväskylä. Obie firmy będą ściśle współpracować, aby pomóc organizacjom w Finlandii w realizacji projektów z zakresu transformacji cyfrowej, zapewniając zarówno wiedzę fachową, jak i dostęp do wykwalifikowanych specjalistów IT.

Zgodnie z ostatnimi badaniami tysiące przedsiębiorstw i osób fizycznych w Finlandii nie potrafi nadążyć za digitalizacją i dostosować się do jej następstw. Z drugiej strony znalezienie i pozyskanie odpowiedniego partnera technologicznego może być powolnym i żmudnym procesem. Celem Growthsetters na najbliższe lata jest zmniejszenie niedoborów wiedzy technologicznej.

Pierwszym krokiem w kierunku wypełnienia cyfrowej luki,  jest rozpoczęcie kooperacji Growthsetters z Grupą Unity. Umowa o współpracy jest pierwszym pomysłem serwisowym Growthsetters, który ma na celu likwidację “wąskich gardeł” branży IT w Finlandii. Dzięki współpracy Growthsetters i Grupa Unity dążą do zapewnienia wysokiej jakości wiedzy i obsługi programistycznej – w zakresie jednorazowych zleceń oraz długoterminowych projektów.

“Chcemy uprościć  i skrócić (z miesięcy do dni) proces nabywania odpowiednich umiejętności informatycznych, bez względu na to, czy dotyczy to małej, czy dużej organizacji. Naszym celem jest dokładne zrozumienie potrzeb naszych klintów i usunięcie barier w osiąganiu sukcesów. W Polsce działamy od prawie dziesięciu lat, rozwijając biuro i współpracując z lokalnymi firmami. Znam Piotra i Grupę Unity od pięciu lat i doceniam ich kulturę organizacyjną. Udowodnili, że są prawdziwymi ekspertami w zakresie technologii” – mówi Juha Harju z Growthsetters.

“Podpisana umowa o współpracy jest w pełni zgodna ze strategią Grupy Unity. Chcemy wzmocnić nasze międzynarodowe źródła przychodów poprzez dostarczanie wysokiej jakości projektów i usług IT w całej Europie. Finlandia oferuje prawdziwie inspirującą i innowacyjną atmosferę dla inicjatyw związanych z technologią cyfrową, dając naszym, utalentowanym inżynierom szeroką możliwość pokazania swoichumiejętności i zaangażowania. Jesteśmy też bardzo szczęśliwi, że jednocześnie będziemy w stanie pomóc naszemu Partnerowi zmniejszyć braki w wiedzy cyfrowej w Finlandii. Wierzymy, że nasza współpraca okaże się korzystna na wszystkich poziomach i nie możemy się doczekać rozpoczęcia prac z fińskimi firmami” – komentuje Piotr Wrzalik z Grupy Unity.

Adeptka digital marketingu i service designu, podążająca ścieżką human-centered approach. Jako Marketing Manager w Grupie Unity, odpowiada za tworzenie i wdrażania strategii marketingowej oraz koordynację projektów kreatywnych. Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Wrocławskim (kierunek Marketing Polityczny) oraz Uniwersytecie Ekonomicznym (kierunek Komunikacja Marketingowa), a także studia podyplomowe z Projektowania Usług na SWPS.

Napisz do nas

Potrzebujesz więcej informacji lub jesteś zainteresowany współpracą z nami? Chętnie odpowiemy na każde pytanie. Zapraszamy do kontaktu!
Pola oznaczone * są wymagane.