Grupa Multimedia z nową strategią digital i serwisem www

Multimedia - Grupa Unity

Niedawno ruszyła nowa odsłona strony internetowej Multimadia.pl, należącej do firmy Grupa Multimedia Polska, jednego z czołowych ogólnopolskich dostawców usług telekomunikacyjnych w Polsce.


Specjaliści Grupy Unity podjęli się kompleksowej  analizy dotychczasowej działalności firmy w Internecie. Współpraca zaowocowała opracowaniem nowej strategii działań digitalowych, planu nowego serwisu, założeń dla sprzedaży e-commerce. Po etapie budowy strategii specjaliści Grupy Unity przystąpili do zaprojektowania i wdrożenia nowo uruchamianego serwisu www w oparciu o CMS Kentico.

Rozbudowana platforma ma na celu prezentację oferty produktowej firmy, sprzedaż w kanale online oraz promocję dodatkowych usług w postaci telewizji internetowej, czy bogatej gamy filmów i programów telewizyjnych.

Multimedia Polska - Grupa Unity

Otwarcie portalu to przede wszystkim zmiana dotychczasowego modelu sprzedaży, polegającego w głównej mierze na kontaktach poprzez call centre. Wprowadzenie dodatkowego kanału umożliwiającego zakup usług online jest kolejnym krokiem w realizacji strategii digital dla wszystkich obszarów działalności Grupy Multimedia Polska.

Jednocześnie ze startem nowego serwisu firma wprowadza nową szatę graficzną i identyfikację. Za zmianę identyfikacji wizualnej Grupy Multimedia Polska odpowiada agencja WhiteCat Studio, natomiast projektem platformy komunikacji oraz projektami kampanii zajęła się agencja PZL.

PR&Marketing Manager w Grupie Unity. Od siedmiu lat związana promocją i marketingiem. Doświadczenie zdobywała w administracji publicznej, organizując i promując konferencje, targi oraz spotkania w ramach promocji gospodarczej oraz marketingu jednostki naukowej. Obecnie jest odpowiedzialna za PR i realizację projektów marketingowych Grupy Unity. Organizowała i promowała Kongres Dyrektorów E-commerce oraz Roadshow E-commerce w praktyce. Jest redaktorką naczelną magazynu Imagine. W wolnych chwilach szyje i fotografuje.

Pola oznaczone * są wymagane.

Świeża porcja tekstów z branży e-commerce i IT może już za chwilę trafić na Twoją pocztę!

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

Napisz do nas

Potrzebujesz więcej informacji lub jesteś zainteresowany współpracą z nami? Chętnie odpowiemy na każde pytanie. Zapraszamy do kontaktu!
Pola oznaczone * są wymagane.