Grupa Unity – firma, która przetrwała sztorm i wpłynęła na głęboką wodę

meetup-5-3
W miniony wtorek Grzegorz Rudno-Rudziński, Managing Partner Grupy Unity, podzielił się ze światem IT pewną historią. Podczas Meet Up’u poświęconego życiu po porażce, zorganizowanego przez Agencję Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej, opowiedział o tym, jak ważna jest bezkompromisowa walka o własny biznes. Mierzenie się z sytuacjami, w których nie ma prostych odpowiedzi, a każde z rozwiązań niesie za sobą duże ryzyko, może kosztować organizację życie. Jak wstać po ciężkim ciosie i pozostać na ringu? Gdzie szukać sił i motywacji do dalszej walki o lepsze jutro?

Grupa Unity znalazła swoją ścieżkę, opartą o trzy filary – ludzi, wytężoną pracę i grę fair play.  Determinacja do walki o to, co budujemy wspólnie od 1997 roku wygrała z porażkami i wrogimi zagraniami ze strony rynku, ale nie było łatwo.  Dzisiaj już wiemy, że to co nas buduje i pozwoliło utrzymać się na powierzchni to  silna kultura organizacyjna oparta na zaufaniu i wartościach. Wszyscy zmierzamy w tym samym kierunku, wyznajemy te same standardy pracy i wierzymy w jakość, którą dostarczamy naszym Klientom. Czy warto było walczyć? Ci, którzy mieli okazję wysłuchać Grzegorza, z pewnością już wiedzą, że tak. Pozostałym dajemy dowód realizując z sukcesem kolejne projekty – Grupa Unity istnieje i ma się dobrze! Rozwijamy się, poszerzamy zakres oferty i stale powiększamy grono naszych Klientów.

 

Dla zainteresowanych – zachęcamy do lektury artykułu opublikowanego w serwisie wyborcza.pl., z podsumowaniem wystąpień wszystkich prelegentów.

Stay tunned – usłyszycie o nas jeszcze nie raz 🙂

 

Adeptka digital marketingu i service designu, podążająca ścieżką human-centered approach. Jako Marketing Manager w Grupie Unity, odpowiada za tworzenie i wdrażania strategii marketingowej oraz koordynację projektów kreatywnych. Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Wrocławskim (kierunek Marketing Polityczny) oraz Uniwersytecie Ekonomicznym (kierunek Komunikacja Marketingowa), a także studia podyplomowe z Projektowania Usług na SWPS.

Napisz do nas

Potrzebujesz więcej informacji lub jesteś zainteresowany współpracą z nami? Chętnie odpowiemy na każde pytanie. Zapraszamy do kontaktu!
Pola oznaczone * są wymagane.