top_baner_bright_3_color

Intratic stał się częścią Unity Group

Po ponad 4 latach obecności na rynku IT,  Intratic wstępuje w szeregi Unity Group. To strategiczna decyzja, za którą stoją  zarówno potrzeby naszych Klientów, jak i nasz kierunek rozwoju skoncentrowany na digitalizacji przedsiębiorstw.

Dowiedz się więcej

Poznaj nas bliżej

 • Unity Group Partner Transformacji Cyfrowej
  21_lat

  Od ponad 20 lat dostarczamy technologie pozwalające na realizację transformacji cyfrowej. Utrzymujemy długoletnią współpracę z naszymi klientami z Polski i zagranicy, którzy niezmiennie obdarzają nas zaufaniem. Jesteśmy tam, gdzie nasza wiedza i doświadczenie mogą rozwinąć kolejne inicjatywy biznesowe, czy to w formie innowacyjnego startupu czy projektu w dojrzałym biznesie 

  Skontaktuj się z nami
 • edit-4730

  Jesteśmy pasjonatami technologii. Tworzymy zgrany zespół specjalistów, którzy wiedzą jak z sukcesem wdrażać innowacyjne rozwiązania. Na co dzień, zwinnie realizując projekty w najwyższej jakości i zapewniając fachowy konsulting biznesowy, zapewniamy spokojny sen naszym Klientom. 

  Poznaj nas bliżej
 • unity.pl_strona_główna_baner_główny_3

  Unity Group to zespół ludzi ceniących współpracę. Pełen przekrój osobowości, pasji i umiejętności łączymy wspólnymi przekonaniami. Czujemy odpowiedzialność za powierzone nam projekty i pracujemy tak, aby efekty naszej pracy niosły za sobą trwałą wartość. Dzielimy się wiedzą, wymieniamy doświadczeniem i wspieramy w rozwoju indywidualnych talentów. 

  Pracuj z nami

Tworzymy rozwiązania wspierające rozwój biznesu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, w tym do profilowania, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu. więcej

Akceptuj