Wyzwania i pułapki projektów integracyjnych w retail’u

pawel_webinar
E-commerce nie działa w próżni – musi łączyć się z innymi systemami  (ERP, CRM, WMS) oraz dostawcami (płatności, firmami logistyczynymi, etc.). Jak sprawić, by współpraca ta przebiegała bez zakłóceń i przynosiła korzyści biznesowe? Posłuchajcie wypowiedzi Pawła, naszego eksperta ds. integracji systemów IT i jednocześnie Kierownika Sekcji Utrzymania i Rozwoju Systemów. Z webinara dowiecie się:
  • jak uniknąć kosztownych błędów podczas projektowania architektury integracji?
  • w jaki sposób projektować architekturę integracji gotową na zmiany?
  • jak sprawić, aby architektura integracji stała się katalizatorem nowych projektów, a nie ich obciążeniem?

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat integracji systemów IT? Przeczytaj nasz artykuł pogłębiający tą tematykę lub skontaktuj się z Pawłem bezpośrednio i skonfrontuj to rozwiązanie z architekturą integracji w Twojej firmie.

 

Pola oznaczone * są wymagane.

Wieloletni administrator systemów Linux. W Grupie Unity pełni rolę Architekta oraz kierownika zespołu Utrzymania i Rozwoju Systemów. Do jego głównych obszarów specjalizacji należy projektowanie wydajnych i skalowalnych architektur systemów oraz nowoczesne rozwiązania integracyjne. Jako zwolennik Open Source w pracy ceni sobie otwartość, współpracę oraz solidne inżynierskie podejście.

Napisz do nas

Potrzebujesz więcej informacji lub jesteś zainteresowany współpracą z nami? Chętnie odpowiemy na każde pytanie. Zapraszamy do kontaktu!
Pola oznaczone * są wymagane.