unity wiedza

Czas czytania: 2 minut

Webinar „Nowoczesne wsparcie procesów biznesowych z narzędziem Nintex Workflow” od Intratic już wkrótce

webinar - Grupa Unity

Chcesz dowiedzieć się jak usprawnić pracę Twojej firmy? Zarejestruj się na bezpłatny webinar „Nowoczesne wsparcie procesów biznesowych z narzędziem Nintex Workflow” organizowany przez Intratic – markę Grupy Unity


Automatyzacja obiegu dokumentów i informacji w firmie, przyspiesza realizację zadań, przynosi znaczne oszczędności oraz poprawia bezpieczeństwo firmowych danych. Inwestując w rozwiązania optymalizujące procesy biznesowe, można oczekiwać znacznej poprawy funkcjonowania przedsiębiorstwa, praktycznie w każdym jego aspekcie.

Dlaczego? Już 5 października 2016 o godzinie 10:30 odbędzie się bezpłatny webinar „Nowoczesne wsparcie procesów biznesowych z narzędziem Nintex Workflow”. Zarejestruj się – poznasz odpowiedź!

Podczas webinaru opowiemy:

jak zautomatyzować procesy biznesowe firmie,

jak usprawnić obieg dokumentów w firmie,

jak wykorzystać urządzenia mobilne w procesach biznesowych,

kiedy właściwie potrzebna jest optymalizacja procesów,

jak wybrać najlepsze rozwiązanie dla biznesu,

jak przeprowadzić implementację w infrastrukturze własnej oraz w chmurze.

Webinar poprowadzą:

Maciej Pondel, Strategy Business Developer w Intratic oraz lider Centrum Kompetencyjnego. Doktor Ekonomii i wykładowca w Instytucie Informatyki Ekonomicznej Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Od 2000 roku związany zawodowo z branżą IT. Najpierw jako programista i projektant, następnie kierownik zespołu projektowego i Project Manager. Przeprowadził około 100 projektów z zakresu wdrożeń systemów intranetowych, systemów billingowych, e-commerce, systemów pracy grupowej, systemów workflow oraz Business Intelligence. Od początku pracy zawodowej związany z technologiami Microsoft.

Agata Szocik, Analityk Systemowy i Konsultant SharePoint w Intratic. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego i Politechniki Wrocławskiej na kierunku Zarządzania jakością oraz absolwentka Wyższej Szkoły Bankowej na kierunku Zarządzanie wymaganiami i analiza biznesowa. Z branżą informatyczną związana od 4 lat. Aktualnie rozwija swoje kompetencje w zakresie budowania systemów ECM, głównie automatyzacji procesów biznesowych. Prywatnie pasjonatka gry w squasha, tabaty oraz książek psychologicznych.

 

unity

unity

Skontaktuj się z profesjonalnym doradcą IT

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, w tym do profilowania, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu. więcej

Akceptuj