unity wiedza

Czas czytania: 2 minut

Wdrożenia e-commerce tworzone przez Unity Group na wysokich pozycjach rankingu Money.pl

Sklep euro.com.pl został wyróżniony pierwszym miejscem w prestiżowym rankingu sklepów internetowych Money.pl. W tegorocznym zestawieniu znalazło się aż sześć wdrożeń e-commerce Unity Group.


Money.pl już po raz dziesiąty zbadał polski rynek e-commerce. Tworząc tegoroczny ranking ocenie poddano 120 najbardziej popularnych sklepów prowadzących sprzedaż przez Internet, w ośmiu kategoriach branżowych. Pod uwagę wzięto 45 kryteriów dotyczących między innymi działania samego serwisu oraz jego funkcjonalności, również w wersji mobilnej. Badano także jakość obsługi klienta oraz samego procesu sprzedażowego, od momentu wyboru produktu, aż po dokonanie opłaty.

Sklepy oparte na rozwiązaniach Unity Group znalazły się w pierwszej dziesiątce trzech branż. W kategorii Elektronika, pierwszym miejscem wyróżniono sklep euro.com.pl, który mamy przyjemność tworzyć i obsługiwać już o dziesięciu lat. Trzecie miejsce zdobył w kategorii Sklepy wielobranżowe, e-commerce sieci Leroy Merlin, która w ostatnim czasie zyskała pozycję lidera wielokanałowej sprzedaży w branży DIY. Wysoką czwartą pozycję w branży Moda zajął sklep Top Secret, nowoczesne i funkcjonalne rozwiązanie pozwalające na obsługę nawet najbardziej wymagających klientów. W rankingu znalazły się również sklepy Ole Ole, Sizeer oraz 50 Style.

Gratulujemy sukcesu naszym Klientom! Jesteśmy niezmiernie dumni, że współtworzymy sklepy doceniane zarówno przez użytkowników, jak i przez branżę. 

unity

unity

Skontaktuj się z profesjonalnym doradcą IT

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, w tym do profilowania, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu. więcej

Akceptuj