unity wiedza

Czas czytania: 2 minut

Unity Group w sieci partnerskiej Pimcore Solution Partner

Jesień w Unity Group przywitaliśmy informacją, na którą długo czekaliśmy – nasza firma została srebrnym partnerem technologii Pimcore, tym samym dołączając do grona integratorów systemów, agencji i konsultantów biznesowych, którzy pomagają przedsiębiorstwom w rozwijaniu ich cyfrowych ekosystemów.


W dobie postępującej transformacji cyfrowej, a zwłaszcza cyfrowej transformacji sprzedaży (commerce transformation) dbałość o informację produktową asortymentu dostępnego w e-sklepie B2B czy B2C powinna być traktowana priorytetowo. Rozwiązaniem, które pomaga w pracy nad treściami o produktach publikowanymi we wszystkich kanałach sprzedaży i jednoczesnym porządkowaniu ich jest system do zarządzania informacją produktową (PIM – Product Information Management) opierający się o technologię Pimcore.

Pimcore jest wiodącą i znaną na całym świecie technologią, dostępną aż w 22 wersjach językowych. Na swoim koncie ponad 82 tysiąc wdrożeń w 56 krajach, a także takie biznesowe wyróżnienia jak „Cool Vendor in Digital Commerce” przyznawane przez Gartnera.

Od lat realizujemy wdrożenia Product Information Management dla naszych klientów (wdrożenie PIM w hurtowni elektrotechnicznej Kaczmarek Electric) korzystając właśnie z technologii Pimcore, co gwarantuje naszym klientom niezawodne działanie systemu PIM z przejrzystą architekturą i wydajnym API pozwalającym na wymianę danych z różnorodnymi aplikacjami i źródłami danych.

Bycie członkiem sieci partnerskiej Pimcore Solution Partner daje nam także możliwość rozwoju poprzez dostęp do materiałów i szkoleń edukacyjnych, spotkań partnerskich oraz warsztatów z ekspertami Pimcore’a.

unity

unity

Skontaktuj się z profesjonalnym doradcą IT

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, w tym do profilowania, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu. więcej

Akceptuj