unity wiedza

Czas czytania: 2 minut

Rozpoczęcie współpracy z Toyotą. Unity Group wzmacnia porfolio w branży automotive.

Unity Group rozpoczyna współpracę z Toyota Motor Poland, jednym z największych producentów samochodów na świecie oraz najcenniejszą marką w branży automotive*. Projekt polegać będzie na wdrożeniu aplikacji do zarządzania łańcuchem dostaw.


Unity Group zobowiązało się do przygotowania aplikacji do zarządzania/śledzenia łańcucha dostaw części na linie produkcyjne Toyoty. Głównym założeniem rozwiązania jest możliwość określenia w każdej chwili przez odbiorcę – Toyotę – miejsca, w którym znajduje się dana przesyłka. Śledzonymi elementami będą całe naczepy z częściami.  

Pierwszy etap współpracy zakłada zaprojektowanie architektury i wdrożenie aplikacji z następującymi funkcjonalnościami: 

  • Importowanie danych na temat dostaw z zewnętrznych systemów Toyoty. 
  • Zarządzanie dostawcami, halami, użytkownikami, naczepami z dostawą, trasami, itd. 
  • Integracje z systemami wewnętrznymi Toyoty. 

Aplikacja będzie posiadała następujące interfejsy: 

  • Wersja tabletowa – prosta w obsłudze aplikacja wykorzystująca gesty typu przeciągnij-upuść dla pracowników do weryfikacji, czy dany transport pojawił się na terenie zakładu. Dodatkowo wprowadzanie danych np. numer rejestracyjny naczepy, możliwość logowania do systemu za pośrednictwem PINu. 
  • Wersja desktopowa (przeznaczona do użytkowania na hali produkcyjnej) – tablica informacyjna pokazująca jaki transport znajduje się na terenie zakładu i w jakim doku. 
  • Wersja desktopowa (dla użytkowników zarządzających systemem) – zestawienie informacji na temat obecnych, przyszłych i przeszłych dostaw, zarządzanie w/w funkcjonalnościami (dostawy, hale, użytkownicy, naczepy z dostawą, trasy, itd.), nadawanie uprawnień, modyfikacja dostaw. 

Kolejna wersja systemu zakłada prowadzenie statystyk związanych z dostawami i prognozowanie zapotrzebowania na części/dostawy. 

Automotive to jedna z kluczowych branż dla Unity Group. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w projektach o szerokim zakresie (aplikacje dedykowane, integracje) dla takich marek jak m.in.: Volkswagen Group Polska, Hyundai Motor Poland, Groupe PSA (właściciela marek Peugeot, Citroen, DS, Opel i Vauxhall) wierzymy, że będziemy cennym wsparciem dla Klienta, a rozpoczęty projekt będzie początkiem współpracy na szeroką skalę.

*źródło danych https://europe.autonews.com/automakers/toyota-no-1-vw-makes-biggest-gain-ranking-most-valuable-car-brand

unity

unity

Skontaktuj się z profesjonalnym doradcą IT

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, w tym do profilowania, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu. więcej

Akceptuj