unity wiedza

Czas czytania: 2 minut

Unity Group na MuleSoft Connect 2019

MuleSoft CONNECT 2019 to cykl konferencji organizowanych przez MuleSoft, poświęconych tematyce nowoczesnej integracji i digitalizacji, które swym zasięgiem objęły Amerykę Północną (Atlanta, Chicago, Nowy Jork i San Francisco), Europę (Londyn) i Australię (Sydney).  W tym roku londyńska edycja konferencji zgromadziła ponad 1300 wystawców i klientów.

Jako Partner firmy MuleSoft, dołączyliśmy do wydarzenia w Londynie w dniach 9-10 października, w trakcie których odbył się szereg prezentacji i warsztatów poświęconych projektowaniu, budowie i zarządzaniu nowoczesnych integracji opartych o API i ich roli w osiąganiu celów biznesowych. Dla zainteresowanych prezentacje dostępne są online, na oficjalnej stronie organizatora.

Szczególnie cenne merytorycznie były spotkania z przedstawicielami firm, które zrealizowały bądź realizują projekty integracyjne w oparciu o narzędzia MuleSoft i strategię API-led connectivity. O tym, jak z sukcesem z transformacją cyfrową poradził sobie McDonalds, posłuchaliśmy bezpośrednio od Franka Liberio, byłego długoletniego CIO tej organizacji. Dyrektorzy IT, architekci i eksperci z takich firm jak BP, AstraZeneca czy Deloitte dzielili się swoim doświadczeniem z realizacji projektów, których celem była integracja systemów i aplikacji oraz budowa nowoczesnej architektury IT. Natomiast redaktor naczelny „ProgrammableWeb”, David Berlind, przybliżył uczestnikom konferencji sposoby tworzenia strategii API w organizacji.

Nie zabrakło także spotkań z przedstawicielami MuleSoft’u, którzy przybliżyli uczestnikom konferencji “roadmapę” rozwoju Anypoint Platform i kierunków dalszej ewolucji tej platformy, tak by umocnić swoją pozycję lidera rynkowego w obszarze rozwiązań integracyjnych.

Ponadto, prelegenci opowiedzieli o zaletach migracji do Mule 4, takich jak m.in. zmniejszenie złożoności zarządzanaia czy przyśpieszenie rozwoju aplikacji nawet o 50%.

Dla Partnerów MuleSoft, obecność na arenie międzynarodowej poprzez aktywne uczestniczenie w konferencjach jest dodatkową okazją do wymiany doświadczeń powstałych w trakcie realizacji licznych projektów, by móc efektywnie wspierać obecnych i przyszłych klientów. Dodatkowo, prezentowane na konferencji rozwiązania, w znaczący sposób przyczyniają się do wzrostu jakości świadczonych usług, dostępności do aktualnej bazy wiedzy oraz sprawniejszego reagowania na dynamiczne zmiany potrzeb naszych klientów. Uzyskane podczas Connect 2019 informacje i wiedza z pewnością pomogą nam we wsparciu naszych obecnych i przyszłych Klientów w realizowaniu efektywnych projektów integracyjnych w oparciu o technologie MuleSoft.

Rozwijamy się i doskonalimy dla Was!

unity

unity

Skontaktuj się z profesjonalnym doradcą IT

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, w tym do profilowania, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu. więcej

Akceptuj