unity wiedza

Czas czytania: 2 minut

Grupa Unity wdrożyła system sprzedaży biletów dla Onnibus.com

17 kwietnia ruszył nowy portal sprzedaży biletów www.onnibus.comSystem realizuje strategię rozwoju sprzedaży Fińskiej firmy Onnibus, należącej do Souter Holding.


Realizacja projektu po stronie zespołu Grupy Unity obejmowała dwa etapy:

1. Zaprojektowanie i wdrożenie nowego serwisu WWW, przyjaznego dla użytkownika i otwartego na nowe inicjatywy biznesowe, które mogą pojawić się w portfelu produktów i usług.

2. Przejęcie i kompleksowe odnowienie systemu sprzedaży biletów, który przez kilka ostatnich lat prowadzony był przez zewnętrznego dostawcę. Dużym wyzwaniem w ramach tych prac było pozbycie się długu technologicznego, który istotnie utrudniał wykorzystanie ważnych funkcjonalności rozwiązania.

Dodatkowym obszarem, którym się zajęliśmy, była migracja systemu do chmury Azure. Wymagało to istotnej modyfikacji całej aplikacji, ale w efekcie pozwoliło znacząco zwiększyć wydajność rozwiązania i przyjąć bezpiecznie większy ruch w serwisie. W ramach naszej współpracy udało się także podnieść parametry SLA niezawodności systemu.

Podczas prac dla Onnibusa nasi specjaliści mieli okazję zmierzyć się z wieloma wyzwaniami technologicznymi, ale także organizacyjnymi.

Projekt realizowany był metodyką zwinną przez fińsko-angielsko-polski zespół. Całą komunikację prowadziliśmy  przez nasz system JIRA, a dzięki pełnej transparentności wymiana informacji między business owner’em, developerami, koderami i testerami była bezpośrednia, łatwa i szybka.

Z naszego punktu widzenia projektu Onnibus to arcyciekawy projekt, dzięki któremu po raz kolejny mogliśmy wykazać się wiedzą i doświadczeniem, ale także mieliśmy okazję pracować w środowisku międzynarodowym. Nic jednak nie jest się w stanie równać z poziomem satysfakcji, jaką daje zadowolenie Klienta i jego przekonanie, że dokonał słusznego wyboru, przekazując projekt w nasze ręce.

                                                           

unity

unity

Skontaktuj się z profesjonalnym doradcą IT

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, w tym do profilowania, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu. więcej

Akceptuj