unity wiedza

Czas czytania: 2 minut

Serwis Publio.pl w zupełnie nowej odsłonie!

Publio.pl, jeden z najpopularniejszych serwisów dystrybuujących e-treści, zyskał zupełnie nową, jeszcze bardziej funkcjonalną i odświeżoną graficznie odsłonę. Redesign portalu wdrożyli specjaliści Unity Group.


Nowa wersja strony spełnia nasze oczekiwania i została doceniona przez użytkowników. Działamy na bardzo konkurencyjnym rynku, dlatego wszelkie zmiany ułatwiające zakupy – technologiczne oraz związane z funkcjonalnościami strony – są niezbędne – komentuje Beata Gutowska, dyrektor zarządzająca Publio.pl.

Przebudowa serwisu objęła odświeżenie grafiki i paska menu oraz usprawnienie procesu zakupowego, poprzez dodanie wygodnych skrótów. Nowa strona to też łatwiejszy dostęp do najpopularniejszych publikacji i dodatkowe tytuły na karcie produktu. Znacząco usprawniono również proces wyszukiwania, wzbogacając go o możliwość filtrowania po kategorii oraz odnajdywania publikacji w podanym zakresie cenowym.

Bardzo pozytywnie oceniamy współpracę z naszym partnerem technologicznym Unity Group. Doceniamy kreatywność w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań, elastyczne podejście do nietypowych sytuacji i ogromne zaangażowanie w cały proces wdrożenia zmiany serwisu Publio.pl – dodaje Beata Gutowska, dyrektor zarządzająca Publio.pl

Właściciel Publio.pl – Agora S.A., współpracuje z Unity Group już ponad pięć lat. Serwis został zbudowany w oparciu o autorską platformę e-commerce i korzysta z najlepszych narzędzi wspierających sprzedaż. Prócz platformy sprzedażowej serwis posiada również dedykowany ekstranet dla partnerów biznesowych oraz funkcjonalności wspierające budowanie społeczności, jest też w pełni dostosowany do urządzeń mobilnych.

unity

unity

Skontaktuj się z profesjonalnym doradcą IT

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, w tym do profilowania, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu. więcej

Akceptuj