unity wiedza

Czas czytania: 2 minut

Serwis empikfoto.pl – uwiecznia wspomnienia z nowoczesnym konfiguratorem zdjęć

W maju 2016 roku wystartowała nowa wersja strony empikfoto.pl. Serwis zawiera nowoczesny konfigurator do samodzielnej obróbki odbitek oraz przygotowania projektów fotoksiążek i fotogadżetów, wdrożony przez Unity Group. Wdrożenie to stanowi dla empikfoto.pl kolejny krok w realizacji strategii budowania przewag.


Nowy konfigurator pozwala użytkownikom wykonać wszystkie zadania związane z projektowaniem bezpośrednio w przeglądarce, bez potrzeby instalowania dodatkowego oprogramowania, jak to było do tej pory np. w przypadku tworzenia fotoksiążki.  Co więcej, nowa wersja serwisu empikfoto.pl zezwala na importowanie zdjęć do konta użytkownika bezpośrednio z popularnych serwisów społecznościowych. Dzięki nowym funkcjom narzędzie usprawnia pracę nad obróbką fotografii oraz samodzielnym przygotowaniem projektów personalizowanych gadżetów.

Nowe funkcjonalności przyczyniły się do znacznego polepszenia wyników strony, przede wszystkim zaobserwowaliśmy spadek współczynnika odrzuceń, czyli bounce-rate, o 8% – mówi Piotr Łagowski, Dyrektor Empik.com – Doświadczenie użytkowników stało się bardziej pozytywne, o czym świadczy fakt, że czas przebywania na stronie wydłużył się o 6,5%. Co więcej, skupienie się na polepszeniu doświadczenia użytkowników korzystających z serwisu empikfoto.pl sprawiło, że wskaźnik konwersji poszybował w górę, odnotowaliśmy aż 11-procentowy wzrost.

Empikfoto.pl to lider i pierwsza w Polsce platforma internetowa wyspecjalizowana w usługach fotograficznych i jednocześnie największy serwis oferujący produkty w pełni personalizowane. W ofercie empikfoto.pl znajdują się m.in. odbitki, fotoksiążki, fotokalendarze, fotokubki, a także obrazy i plakaty. Od ponad 12 lat wykonuje corocznie miliony odbitek i tysiące usług fotograficznych. Grupa Unity rozpoczęła współpracę z firmą w 2014 roku, opracowując architekturę systemu i projekt funkcjonalny nowego konfiguratora. W 2015 roku został opracowany i wdrożony konfigurator zdjęć, a po integracji z portalem i panelem odbitek uruchomiony w nowej wersji.

unity

unity

Skontaktuj się z profesjonalnym doradcą IT

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, w tym do profilowania, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu. więcej

Akceptuj