unity wiedza

Czas czytania: 2 minut

Nowe lokalizacje biur Unity Group we Wrocławiu i w Krakowie już tuż tuż!

Dziś możemy uchylić rąbka tajemnicy – umowy na wynajem powierzchni biurowych w nowych lokalizacjach zostały podpisane. Już od jakiegoś czasu specjalnie stworzona w tym celu wewnętrzna grupa projektowa intensywnie pracuje nad aranżacją nowych powierzchni oraz logistyką przeprowadzki. Wszystko to, by już w pierwszej połowie roku nasze zespoły, i wrocławski i krakowski, mogły cieszyć się komfortowymi (i cieszącymi oko!) warunkami pracy. 

We wrocławskim biurowcu Silver Forum, Unity Group zajmie powierzchnię ok. 1 900 m. Istotnym atutem budynku jest lokalizacja w okolicy Placu Strzegomskiego, a więc w pobliżu dotychczasowej siedziby i wielu linii komunikacyjnych. Z kolei krakowski oddział zajmie ponad 800 m2 w budynku Principio przy ul. Armii Krajowej. Oba biurowce to budynki klasy A o wysokim standardzie.

Zarówno w pierwszym jak i w drugim przypadku, duży wpływ na decyzję o wyborze biurowca mieli sami pracownicy. Poprzez anonimową ankietę oraz liczne dyskusje udało nam się dobrze poznać preferencje naszych pracowników – począwszy od wyboru lokalizacji rzutującej na dojazdy, aż po opinie nt. wybranych elementów wyposażenia, które mieliśmy okazję testować (m.in. budki telefoniczne). Generalnie, wrocławski team docenił Silver Forum za możliwość rozmieszczenia całego zespołu na jednym piętrze i dobrze doświetlone wnętrza, a także …otwierane okna. Natomiast Principio urzekło nasz krakowski zespół dużym tarasem dachowym, na którym będzie można pracować w cieplejsze dni (i podziwiać widok na Kopiec Kościuszki!), zieloną okolicą i bliskością fitness clubu (zaledwie cztery piętra niżej!).

– Zależało nam, aby wraz ze zmianą siedziby we Wrocławiu i Krakowie, istotnie poprawić komfort i warunki naszej codziennej pracy. Dlatego w proces wyboru lokalizacji i aranżacji nowych biur zaangażowany był cały zespół. Przy wsparciu architekta wnętrz i zewnętrznych ekspertów, wypracowaliśmy rozwiązania, które pasują do naszej kultury organizacyjnej i wspierają kluczowe wartości firmy, tj. otwartość, dzielenie się wiedzą, współpracę – mówi Marek Lose – Managing Partner, Unity Group.

O postępach prac będziemy informować na bieżąco i już dziś zapraszamy na parapetówkę!

 

Dołącz do naszego zespołu już dziś!

Sprawdź kogo szukamy!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, w tym do profilowania, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu. więcej

Akceptuj