unity wiedza

Czas czytania: 1 minut

Grupa Multimedia z nową strategią digital i serwisem www

Multimedia - Grupa Unity

Niedawno ruszyła nowa odsłona strony internetowej Multimedia.pl, należącej do firmy Grupa Multimedia Polska, jednego z czołowych ogólnopolskich dostawców usług telekomunikacyjnych w Polsce.


Specjaliści Unity Group podjęli się kompleksowej  analizy dotychczasowej działalności firmy w Internecie. Współpraca zaowocowała opracowaniem nowej strategii działań digitalowych, planu nowego serwisu, założeń dla sprzedaży e-commerce. Po etapie budowy strategii specjaliści Unity Group przystąpili do zaprojektowania i wdrożenia nowo uruchamianego serwisu www w oparciu o CMS Kentico.

Rozbudowana platforma ma na celu prezentację oferty produktowej firmy, sprzedaż w kanale online oraz promocję dodatkowych usług w postaci telewizji internetowej, czy bogatej gamy filmów i programów telewizyjnych.

 

Otwarcie portalu to przede wszystkim zmiana dotychczasowego modelu sprzedaży, polegającego w głównej mierze na kontaktach poprzez call centre. Wprowadzenie dodatkowego kanału umożliwiającego zakup usług online jest kolejnym krokiem w realizacji strategii digital dla wszystkich obszarów działalności Grupy Multimedia Polska.

Jednocześnie ze startem nowego serwisu firma wprowadza nową szatę graficzną i identyfikację. Za zmianę identyfikacji wizualnej Grupy Multimedia Polska odpowiada agencja WhiteCat Studio, natomiast projektem platformy komunikacji oraz projektami kampanii zajęła się agencja PZL.

unity

unity

Skontaktuj się z profesjonalnym doradcą IT

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, w tym do profilowania, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu. więcej

Akceptuj