unity wiedza

Czas czytania: 3 minut

Już wkrótce Commerce Transformation Days!

Jesienią, 10-11 października, w Sheraton Grand Hotel w Krakowie odbędzie się jedyne w swoim rodzaju wydarzenie – Commerce Transformation Days 2019, które będzie następcą dotychczasowego Kongresu Dyrektorów E-commerce.


Pięć edycji Kongresu Dyrektorów E-commerce, który organizowaliśmy od 2014 roku, cechowały się niestandardową i autorską formułą wystąpień oraz bardzo wysokim poziomem merytorycznym. Dzięki temu mieliśmy zaszczyt gościć polskich i zagranicznych liderów branży e-commerce oraz światowe autorytety biznesu. Dzisiaj już wiemy, że e-commerce to za mało – linia trendu przesuwa się mocno w kierunku „just commerce”, a to dla nas istotna przesłanka do pójścia o krok dalej w organizacji tego wydarzenia. Zmiana formuły, poszerzenie zakresu tematycznego i jeszcze większy nacisk na networking, to propozycja dla wszystkich praktyków biznesu, których zapraszamy na Commerce Transformation Days 2019.

W nadchodzącej edycji, oprócz przedstawicieli branży e-commerce, do grona uczestników zapraszamy właścicieli firm, Dyrektorów IT oraz Dyrektorów ds. rozwoju. Tak zróżnicowane grono pozwoli nam na przekrojową dyskusję o cyfrowej transformacji sprzedaży. Podczas organizacji Kongresu Dyrektorów E-commerce dużą uwagę zwracaliśmy na dobór prelegentów, tak aby byli to praktycy, chętnie dzielący się wiedzą – tak samo będzie i podczas październikowego spotkania.

Przy organizacji Commerce Transformation Days współpracujemy z doświadczonym partnerem – ICAN Institute, wydawcą „Harvard Business Review Polska”, który w tym roku wprowadza także na rynek nowy tytuł, „MIT Sloan Management Review Polska”. Polska edycja to połączenie kwartalnika, nowoczesnych narzędzi digitalowych oraz szkoleń z pogranicza technologii i biznesu. ICAN Insitute to lider w propagowaniu najnowszych trendów i metod zarządzania, od ponad 20 lat wspiera rozwój i działalność polskich przedsiębiorstw i menadżerów poprzez tworzenie programów rozwojowych, organizację konferencji i wydawanie licznych publikacji. Połączenie naszych doświadczeń biznesowych i sił organizacyjnych pozwoli nam na poszerzenie formuły wydarzenia, zachowując jego unikalny charakter i zapewniając jeszcze ciekawszą merytorykę.

Podczas tegorocznej edycji Commerce Transformation Days przyjrzymy się bliżej cyfrowej transformacji sprzedaży z kilku perspektyw, koncentrując się na zmianach w dystrybucji, procesach w retail, integracji e-commerce oraz sprzedaży usług.

Dlaczego nie może zabraknąć Cię na Commerce Transformation Days?

•  Doświadczysz niepowtarzalnej atmosfery, która sprzyja budowaniu relacji biznesowych
•  Poznasz prelegentów z różnych branż i krajów, opowiadających o realnych przypadkach biznesowych
•  Wysłuchasz prezentacji doświadczonych przedsiębiorców, którzy opowiedzą o skutecznych narzędziach wspierających rozwój biznesu
•  Zyskasz jedyną taką okazję do otwartej wymiany wiedzy i doświadczeń z innymi przedsiębiorcami

W Unity Group wiemy, że zmiany w e-commerce są wielowymiarowe i wymagają przemyślanej, dobrze zaprojektowanej strategii. Jej zalążki i pomysły mogą się pojawić właśnie na tym wydarzeniu, dlatego warto już dzisiaj dopisać go do swoich kalendarzy.

Commerce Transformation Days to event dla wizjonerów, praktyków biznesu i strategów – wszystkich tych, którzy chcą iść z duchem innowacji technologicznej.

Dołącz do wydarzenia już dzisiaj!

unity

unity

Skontaktuj się z profesjonalnym doradcą IT

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, w tym do profilowania, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu. więcej

Akceptuj