Jak zbudować przewagę konkurencyjną w oparciu o integrację systemów IT?

Łukasz Rychliński ekspert Grupy Unity
Czy dział  IT może zbudować przewagę konkurencyjną Twojej firmy? Zdecydowanie tak.  Poświęć 10 minut swojego czasu i posłuchaj, jak zrealizować ten scenariusz sukcesu.  Łukasz Rychliński, New Business Developer w Grupie Unity i jednocześnie ekspert innowacyjnych projektów technologicznych, wyjaśnia:
  • jak zmienia się rola IT w nowoczesnej organizacji?
  • dlaczego integracja IT determinuje skuteczną realizację celów biznesowych?
  • w jaki sposób wykorzystać rolę IT do zbudowania rynkowej przewagi konkurencyjnej?

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat integracji systemów IT, opartej o API-led Connectivity? Przeczytaj nasz artykuł pogłębiający tą tematykę lub skontaktuj się z Łukaszem bezpośrednio i skonfrontuj to rozwiązanie z architekturą aplikacji w Twojej firmie.

 

Pola oznaczone * są wymagane.

W Grupie Unity pełni rolę New Business Developera związanym z integracjami systemów IT. Ukończył psychologię na Uniwersytecie Łódzkim oraz Zarządzanie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Pracował w Kraft Foods w Wielkiej Brytanii, a następnie w Stanach Zjednoczonych rozwijając programy szkoleniowe mające na celu zwiększenie skuteczności organizacji sprzedażowych. Po powrocie do Polski kontynuował pracę w obszarze innowacyjnych technologii. Prywatnie, zapalony snowboardzista i żeglarz, ale głównie tata.

Napisz do nas

Potrzebujesz więcej informacji lub jesteś zainteresowany współpracą z nami? Chętnie odpowiemy na każde pytanie. Zapraszamy do kontaktu!
Pola oznaczone * są wymagane.