unity wiedza

Czas czytania: 2 minut

Unity Group z kontraktem na obsługę SEO marki TOP SECRET

Grupa Kapitałowa Redan (właściciel marek Top Secret, Troll, Drywash) powierzyła usługę pozycjonowania sklepu internetowego TopSecret.pl ekspertom od Performance Marketingu z Unity Group. Jest to kolejny klient z branży fashion obsługiwany przez Unity, która wśród swoich klientów posiada m.in. marki Vistula, Wólczanka, Wittchen, Big Star, Timberland, Sizeer i Kontri.pl


Dotychczasowa współpraca obejmowała wdrożenie oraz utrzymanie sklepu internetowego TopSecret.pl opartego o autorskie rozwiązanie Unity.Commerce. Obecnie zakres usług rozszerzy się o działania z zakresu Performance Marketingu – pozycjonowanie e-sklepu w wyszukiwarkach internetowych w modelu success-fee.

Grupa Kapitałowa Redan jest jednym z wiodących podmiotów na detalicznym rynku odzieży w CEE. Swoje marki Top Secret, Troll i Drywash produkuje na zasadach outsourcingu w ponad 100 fabrykach w Polsce i za granicą. Sieć sklepów Grupy, to około 350 placówek w Polsce, Ukrainie i Rosji, a zatrudnienie wynosi około 1,5 tysiąca osób. Jest także właścicielem dyskontowej sieci sklepów TXM.

Od początku 2016 roku w Grupie Unity aktywnie rozwijają się usługi z zakresu Performance Marketingu – szczególnie z obszaru SEO/SEM oraz content marketingu. Kilkunastoosobowy zespół specjalistów codziennie pracuje nad wzrostem sprzedaży on-line dla liderów rynku eCommerce. Unity Group jest także w gronie najlepszych agencji SEM w Polsce jako certyfikowany Google Premium Partner.

unity

unity

Skontaktuj się z profesjonalnym doradcą IT

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, w tym do profilowania, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu. więcej

Akceptuj